SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To, że spamu nie ma to jest ściema

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40962

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
jakim cudem on tyle przetrwał we więzieniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chronili go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a j**ana .. w ochronce cały czas siedział ... ponoć ma dostać 1200 zł zapomogi a matka chłopca co go zgwałcił i zabił 900 zł za 40 lat pracy ... a w tv polityki i redaktorki PANUJĄ mu jak lordowi "Pan Trynkiewicz to , Pan Trynkiewicz tamto ... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
wystarczy, ze sie pojawi w rejonie, gdzie rodzice faktycznie boja sie o ich dzieci i sluch po nim zaginie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gowno nie zaginie,nikt go nie znajdzie,o ile go wypuszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
grind
no to jestem kryptopedałem widocznie.nawet ostatnio sprzedałem liścia kolesiowi bo miał a krótkie rurki w czerwonym kolorze, czapkę z pomponem założona tak że wytawała mu długa grzywka,brodę i rajbanki.
ide i patrzę z daleka "ale pedał" no ale nie maiłem powodu mu j**nąć.
aż tu nagle mija mnie i się gapi-no to już powód był
"na co sie lampisz?" i z liścia :P prawie zrobił 360 obrót,ani nie mruknął tylko "pośpiesznie sie oddalił". wiem wiem, to prostackie ale nie mogę się oprzeć jak takich widzę,tylko pretekstu szukam. w sumie troche się zdziwiłem,że nie chciał się szarpać, bo odrobinę wyższy ode mnie :P



GJ ja wiem czy prostackie, uczenie bólem to najlepsza metoda

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie on ma mieć obstawę policyjną na wolności , z oka go nie zpuszczą ... bedzie chroniony jak jakis minister
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
co tam go nie znajdą, mogę się założyć, że do końca miesiąca będą na necie latać filmiki czy foty z tym podczłowiekiem.
to coś powinno w mękach konać długi czas a nie wypuszczane i ochraniane przez policje być...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
yebać to, jest milion tego typu afer, media dbają by było kororowo i by ludzie widzieli tylko to

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziumol bo Weidman ma już pas UFC to nie musi ćwiczyć nuk
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Paweł Obrzut przed PROMMAC 1

Następny temat

Power Kids 2

WHEY premium