SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo speed extreme-dziwne odczucie po 1 dniu uzywania :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
Witam
Zamówiłem thermo speed extreme na allegro i dziś przyszło, wziełem 2 kapsy i teraz sie czuje jak bym miał zawału serca dostać i tak sie dziwnie czuje ;/ Czym to jest spowodowane ? i co mam zrobic zebym sie tak nie czuł po tym?? prosze o pomoc bo zaraz chyba umre.

kwiczek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
idz pobiegac


Zacznij od 1 kaps na porcje

Widocznie taka Twoja tolerancja na kompleks pobudzajacy zawarty w TSE

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
nie wziąłeś czasem naczczo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
na serio pobiegać?? dziś juz gierzyłem w gałe na hali i chwile pograłem i sie ze mnie lało czuje że działą :) jedna wzielem przed jedzieniem a druga za jakies 2 godziny po jedzeniu. 1 kapsułka na dzien starczy?

kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Wiec skoro na Ciebie tak dziala to chyba kawy nie pijesz;) Minimum to 2 jedna przed sniadaniem jedna przed obiadem lub treningiem. Pozniej mozna zwiekszyc ilosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
no na początku po 1 na dz pozniej jak sie organizm przyzwyczai do mozesz zwiekszyc..
nie no biegac nie musisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
co do kawy to czasem pije, ale jak jutro wezme 2 przed śniadaniem to pewnie przezyje to samo co dziś, a niechciał bym tego :( a i sory za błedy bo naprawde sie czuje jak jakiś pijany i serce mnie boli lekko ;/

kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Napisałem ze dwie na dzien a nie dwa razy po dwie;) Nie martw sie ja to mialem tydzien temu;) No to jak az tak bardzo Toba miota to bierz przez 1 tydz. Po 1 przed obiadem lub treningiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisze ze osoby z nadcisnieniem i problemami sercowymi nie powinny stosowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
okej jutro wezme rano jedna i przed treningiem koło 16 jedna jak bedzie to samo to zmniejsze dawke do jednej na dzień

kwiczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7757
dzięki za pomoc bo sie naprpawde przestraszyłem tym. Problemów z sercem i nadcisnieniem raczej nie mam.

kwiczek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która pora lepsza na uzupełnianie witamin/magnezu?

Następny temat

GAINER 1 Białko,WW,BCAA,Wit Mega Masa!!

WHEY premium