SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Speed Extreme w SW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie, czy thermo speed extreme bedzie dobra odzywke w SW - Muay Thay. Zalezy mi na szybszym powrocie kondycji po tej przerwie w treningach. I pytanie poza tematem, czego innego moge sie spodziewac po tej odzywce a takze jak zminimalizowac skutki nadpobudliwosci, moj organizm nie za dobrze reaguje na nadmiar kofeiny, gdyz pozniej caly sie trzese, oczywiscie jesli sa to duze dawki, i apropo dawek jakie stosowac?

Apropo pytania czego moge sie spodziewac, to czy efekty sa duze, czy idzie cos na sile i czy dobra to bedzie odzywka zeby troche zbic mieso , jezeli nie to chcialbym jakas inna odzywke do 60zl.


Dzieki

Zmieniony przez - caland91 w dniu 2012-11-18 16:37:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcesz siły po spalaczu na bazie kofeiny ? aha. i po co chcesz zbijać mięso ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ups, zle napisalem, chodzi mi glownie o ubicie miesa, po tej przerwie troche sie przytylo, nie moglem cwiczyc gdys mialem kontuzje piszczela. Stracic zbedny tluszcz i wyrobic troche miesnie zrobic niewielka rzezbe. Po zlym jedzeniu czuje apatie do cwiczen, nic mi sie nie chce. Oczywiscie na przekor potrafilbym sie zmotywowac jednak chce by te efekty z przedkilku miesiecy powrocily szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Źródeł problemu szukaj w posiłku przedtreningowym może wypadałoby jeść "dobre" jedzenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez napisalem ze po dlugiej przerwie mi sie troche przybralo i sie otluscilem, jesli mam zamiar wrocic do treningow to jest oczywiste ze przejde na diete sprzed kilku miesiecy. Tylko chce by te efekty byly szybsze dlatego chce jakis wspomagacz. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
jak zadbasz o podstawy to mozesz dorzucic ten spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
do tego spalacz który wybrałeś nie ma w sobie nic co mogłoby pobudzać ;P
kofy dawka niewyczuwalna... lepiej zainwestowac w beta alanine (trec chyba ma w dobrej cenie i activlab)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2031
Odradzam stosowania przed treningiem. Szybciej spuchniesz jedynie. Jezeli chcesz cos typowo przedtreningowego to teraz wychodzi duzo rzeczy dla fighterów a najlepsze recenzje zbiera Iron Horse HIGH KICK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
spuchnie po BA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2031
Po Thermo Speedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
spuchnie w jakim sensie w takim razie? tak z ciekawosci??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w mojej suplementacji

Następny temat

KREATYNA,DAWKOWANIE

WHEY premium