SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermo Cut

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jakiś czas temu zakupiłem ThermoCut by sprawdzić czy działa. Ale mniejsza o to. Na opakowaniu napisane jest, by zażywać 30 min. przed treningiem, lub posiłkiem. Co zrobić jak trening na siłowni zaczynam zazwyczaj w granicach 10-12 rano. Mogę wstawać ok 7, łykać thermo, jeść śniadanie i później znowu 30 minut przed treningiem łyknąć tabletki. Ale czy jest w tym sens? Wiadomo na siłownie, głodny nie pójdę, a godzinę treningu ciężko przełożyć. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gigantmasx jeszcze jedna szydera i ban .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
może troche mnie poniosło, no ale luzik

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Założyłem konto, aby moje pytania były brane na poważnie.

gigantmasx, wnioskując po Twojej wypowiedzi, widać że jesteś niewiele starszy. Do tego chyba nie zapoznałeś się z regulaminem.
[quote]
-Każdy ma prawo zadać pytanie lub udzielić odpowiedzi zgodnie z zasadami Regulaminu niezależnie od stopnia zaawansowania.
-Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.

Na Forum zabrania się:
1. Zamieszczania wypowiedzi(...) jawnie szydzących z(...) osoby publicznej/osoby prywatnej.
7. Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszam cię do działu suplementacji tam dostaniesz fachową odpowiedź na swoje pytanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Dziękuje. Temat do zamknięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta ! ratunku !

Następny temat

magdonalds

WHEY premium