SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Tyka z działu Fitness. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10796 Napisanych postów 47718 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
witam. chcialabym dowiedzieć się czegos na temat termy???
wiem że bardzo pomaga przy odchudzaniu, ale niewiem nic o skutkach ubocznych i jak to się ma do kobiet (chodzi o okres, branie tabletek antykoncepcyjnych)????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10796 Napisanych postów 47718 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Tatiana,
poniżej wkleję Ci info (reklama!), którą otrzymałem nt thermy.

"Thermal PRO 120 kapsułek

Najsilniejszy i najskuteczniejszy Spalacz Tłuszczu jaki kiedykolwiek wynaleziono na Świecie.

1 opakowanie to do 12 kg Tłuszczu mniej...

1 kapsułka zawiera:

Ma Huang Extract 8% 250mg (co daje 20 mg skoncentrowanych alkaloidów efedryny)
Caffeine USP 200mg
White Willow Bark (Salix alba) 75mg
Cayenne (40.000 SCU) 50mg
Ginger Root 50mg

Thermal Pro z powodzeniem można stosować również w połączeniu z Thyroid boosterami takimi jak:

T3 z SAN
Tyrocuts SAN

Inne najskuteczniejsze stacki termogenne produkowane na Świecie to:

Hydroxytrim 210 cap
Zenalean 120 cap
TiGHT+Vaso PRO
Dyma-burn Xtreme

Wszystko o Thermal PRO

Czym jest Thermal PRO ?

Thermal PRO jest najsilniejszą mieszanką termogennych extraktów ziołowych współdziałających ze sobą synergicznie które powodują rozpad tkanki tłuszczowej na wiele różnych sposobów.

Aby poznac szczegółowy mechanizm działania substancji zawartych w tym produkcie oraz przyczynę tak szybkiej utraty tkanki tłuszczowej należy zapoznać się z artykułem ! 'Prawda o środkach termogennych' : http://www.kulturystyka.pl/artykuly/78

Siegając po raz pierwszy po Thermal PRO należy:

- Upewnić się że nie jest się uczulonym na aspiryne i jej pochodne.

- Czy wypicie bardzo mocnej kawy nie powoduje u nas złego samopoczucia. (kofeina)

- Czy nie cierpimy na bardzo wysokie ciśnienie krwi.

Preparat najrozsądniej zacząć przyjmować w dawce 1 kapsułki dziennie w celu zaobserwowania wrażliwości i reakcji swojego organizmu !

Stosowanie:

1) W celu pozbycia się dużej ilości tkanki tłuszczowej i zredukowania apetytu przez osoby otyłe:

(1 dzien: TYLKO 1 kapsułka w celu zaobserwowania reakcji !)

2-3 x dziennie po 1 kapsułce ze szklanka wody przed posiłkami.

2) W celu profilaktycznego zwalczania tkanki tłuszczowej oraz dla pobudzenia i poprawienia wydolności na treningu:

1 x dziennie po 1-2 kapsułki ze szklanka wody na 30 minut przed treningiem. (Tylko w dni treningowe ! - aby za każdym następnym razem odczuwać silne pobudzenie !)
Produkt ten jest bardzo silnie pobudzający co razem ze wszystkimi korzyściami możemy wykorzystać przy naszym Ciężkim treningu, walce z ciężarami i tak potrzebnej nam koncentracji.

Ci którzy używają tego produktu w celu maxymalizacji intensywności swoich treningów powinni na trening wybrać się z butelką niegazowanej wody mineralnej oraz z drugą butelką rozpuszczonego carbo lub napoju elektrolitycznego z rożnymi frakcjami cukrów.
Carbo prosze zacząć popijać poczynając od 30-45 minuty waszego treningu w celu sukcesywnej podaży cukrów prostych i elektrolitów (Wtedy utrzymujemy bardzo wysoką energię oraz koncentracje nawet jeżeli za nami już 90 min ciężkiego treningu)

Thermal pro powoduje duże uwalnianie sie waszych zapasów zmagazynowanego glikogenu do krwi - stad wasza niesamowita energia. Po 30-45 min zapasy te zostają w dużej mierze już uszczuplone i aby zachować dobre samopoczucie, energie i koncentracje (mózg pracuje na cukrze) zaleca sie wtedy popijanie rozcieńczonego carbo, które w przypadku braku może być zastąpione słodkim sokiem owocowym.

UWAGA: Ze względu na kilkukrotnie zwiększenie wydolności organizmu oraz brak symptomów zmęczenia. Produkt ten nie może być stosowany na Meczach, Zawodach czy Olimpiadach. Daje on bowiem większe możliwości oraz znaczne przekroczenie naturalnych ograniczeń swojego organizmu, zarówno fizycznych jak i psychicznych, dlatego uznawany jest jako substancja niedozwolona. I startowanie po zażyciu Thermal PRO które daje dużą przewagę nad przeciwnikiem sklasyfikowane jest jako NIEETYCZNE !


3) W celu wysokiego podniesienia koncentracji i jasności umysłu - przy uczeniu się do egzaminu:

1-2 kapsułki godzinę po obfitym posiłku zawierającym węglowodany proste i złożone (np ryż ze smażonymi jabłkami)

Mózg nasz pracuje na cukrze, Thermal PRO pobudza Centralny Układ Nerwowy oraz powoduje wzmożoną podaż cukru dzięki czemu mózg nasz zwiększa swoja moc obliczeniową niczym procesor z TURBO doładowaniem - skoncentrowani wykorzystujemy to do szybkiego przyswajania wiedzy, jasnego myślenia i kojarzenia faktów. Stan ten utrzymuje się przez około 4 godziny i w tym też okresie nie odczuwamy najmniejszego zmęczenia.

4) W celu zabezpieczenia się przez symptomami zmęczenia oraz sennośći (KIEROWCY wyruszający w nocna trasę !)

W przypadku odczuwania senności i znużenia jazdą należy zażyc 1-2 kapsułki wraz z gorącym napojem (kawa, herbata)

Thermal PRO zniweluje zmęczenie oraz senność, spowoduje bardzo dobra koncentracje, wyostrzenie zmysłów oraz poprawi vitalność i trzeźwość umysłu.

5) W celu Podniesienia Lipido i ochoty na Sex podczas prowadzenia bardzo stresującego i męczącego życia codziennego.

1 kapsułka Thermal PRO + 5mg Yohimbiny HCL

Miesznka ta dziala pobudzajaco oraz relaksujaco redukując stres poprzez oddziaływanie na neurotransmitery w naszym mózgu. Może wywoływać również u niektórych krótkie, przejściowe stany euforyczne. Ze wzgledu na lepsze krążenie, pobudzenie, redukcje stresu oraz wyostrzenie zmysłów dotyku jak i polepszeniu przeplywu wszelkich bodzców. Jest to obecnie jeden z najlepszych afrodyzjaków. UWAGA: działanie tej mieszanki utrzymuje się do 4 godzin !

6) W celu ułatwienia oddychania i dotlenienie organizmu - osoby chore na astmę oskrzelową.

Pomimo że Thermal PRO powoduje rozszerzenie oskrzeli, ułatwia oddychanie i przyczynia się do dużo lepszego dotlenienia organizmu a tym samym działa korzystnie dla osób chorych na astmę, nie należy przyjmować Thermala bez uprzedniej konsultacji ze swoim lekarzem dlatego iz może on działać synergicznie z przyjmowanymi lekarstwami i efekt może być za mocny !


Informacje dla osób stosujących Thermal PRO celem pozbycia się duzych ilości tkanki tłuszczowej:

Przy codziennym stosowaniu produktu (np 2 x dziennie codziennie przy dietach redukcyjnych) Po tygodniu czasu odczuwalny efekt pobudzający osłabia się natomiast efekt termogenny cały czas się utrzymuje. Oznacza to że nawet kiedy już nie odczuwamy pobudzenia. Termogeneza ciagle trwa a tkanka tłuszczowa ulega rozpadowi.

Przy stosowaniu Thermal Pro samego lub tez z Thyroid Boosterem prosze nie redukować drastycznie ilości spożywanych kalorii - koncentrujcie się raczej na jakości waszych posiłków i łączeniu pokarmów a nie na ich redukcji.

Przy stosowaniu Thermal Pro zaleca się stosowanie dużej ilości płynów - najlepiej z elektrolitami oraz uzupełnianie mikro i makroelemntów a w szczególności Wapna.

Thermal Pro prosze nie przyjmować w stanie kiedy organizm jest głodny i zapasy glikogenu sa na wyczerpaniu (tzn np nad czczo po 8 godzinnym snie) ponieważ preparat może spowodować niedobór cukru we krwi, drżenie rak niepokój i ogólne złe samopoczucie. Jeżeli natomiast decydujemy się na zażycie Thermala podczas gdy nasz organizm jest glodny - możemy to robić zaraz przed posiłkiem.

W przypadku jakiegokolwiek złego samopoczucia stosując ten preparat ratunkiem jest słodki sok lub napój elektrolityczny lub tez rozpuszczone carbo.

Ponieważ Thermal Pro zawiera silnie pobudzające związki - prosze unikać stosowania preparatu w godzinach wieczornych. W innym przypadku możecie mieć kłopoty z zaśnięciem. (Wyjątek - kierowcy, którzy robią to specjalnie)

W przypadku jakichkolwiek niepożądanych objawów i stanów złego samopoczucia lub jakiejkolwiek nietolerancji ze strony naszego organizmu - proszę odstawić preparat.

W przypadku zażywania Thermal Pro w celu pozbycia sie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i zrzuceniu wagi czyli przyjmując dawkę preparatu 2-3 x dziennie - prosze stosować preparat nie dłużej niż miesiąc czasu. Po odpowiedniej przerwie kuracje można powtórzyć.

W przypadku stosowania Thermal PRO w celach pobudzających lub profilaktycznym spalaniu tkanki tłuszczowej (tylko w dni treningowe przed treningiem) produkt mozna bezpiecznie przyjmowac do 3 miesiecy. Pozniej nalezy zrobic co najmniej 2 tygodniowa przerwe.

Kulturyści stosujący Thermal Pro wraz z połączeniem go z Thyroid Boosterem - w celu uzyskania maxymalnej rzeźby mięśnia i pozbycia sie wody podskórnej, dla maxymalizacj swoich starań zobligowani sa do zwiększenia podaży najwyższej jakości białka (np Xtreme Pro Whey lub Xtreme PRO 90) oraz substancji antykatabolicznych takich jak aminokwasy całodzienne, glutamina czy HMB.

Thermal Pro jest bardzo silnym preparatem, wydajnym jak i również bardzo skutecznym - proszę niniejszym o rozsądne obchodzenie się z tym produktem.

Osoby o bardzo wysokim ciśnieniu - prosze skonsultować sie ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem takiej kuracji.

Nie zaleca sie stosowania preparatu osobom, które maja zle samopoczucie po wypiciu mocniejszej kawy.
Thermal Pro zawiera również kofeinę.

Staki ECA wraz z Thyroid Boosterami to jedyne skuteczne preparaty przy stosowaniu których tkanka tłuszczowa rozpuszcza sie w oczach.

Ze względu na swoja skuteczność produkty te stały sie stosowane masowo i często bywały przyjmowane w o wiele większych dawkach niż zalecane co wywołało pewne kontrowersje na rynku w USA.

Zbyt duże dawki tych preparatów mogą wywołać niepożądane efekty uboczne dlatego jeszcze raz prosimy o nie przedawkowywanie preparatów.

Górna bezpieczna granica przyjmowania Thermal Pro to 4 kapsułki dziennie MAX.

Thermal Pro nie wchodzi w żadne interakcje z hormonalnymi środkami antykoncepcyjnymi !

UWAGA: W przypadku zbyt gwałtownej utraty tkanki tłuszczowej należy zmniejszyć dawkę o polowę !

Osoby mlode poniżej 18 roku życia nie powinni zażywać tego preparatu.

W przypadku przjmowania Thermal PRO w okresie dojrzewania, lub będąc na cyklu sterydowym. Pobudzenie wywołane przez ten produkt wraz z wysokim poziomem testosteronu we krwi może prowadzić do zachowań agresywnych !

Thermal PRO nie należy stosować z alkoholem !"

Na forum jest też obszerny post na ten temat http://www.sfd.pl/temat21347/

Pozdro
Dareckyy


Zmieniony przez - Dareckyy w dniu 2004-10-11 22:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 6008 Wiek 10 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38251
tatiana..sa roozne teorie..ja osobiscie uwazam ze nie ma przeciwwskazan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10796 Napisanych postów 47718 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale V3g mowisz o aspekcie mixu z pixami czy wogule o braniu tego scierwa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 6008 Wiek 10 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38251
mixu...
natomiast jesli chodzi o branie samego scierwa..widze przeciwwskazania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 21032 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 208598
jakie?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -5978 dzień Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 158206
wszystkie tego typu wątpliwości należy wyjaśniać z ginekologiem.
są fajne strony: wpadka.pl, antykoncepcja.pl, antykoncepcja.com.pl

jak masz wątpliwości to raczej tam pytaj.
osobicie nie widzę związku.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2004-10-12 09:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 6886 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36251
Poczytaj sobie: http://www.sfd.pl/temat21347 
Jest tam troche ciekawych informacji :)

Zawody siłowe dla młodzieży
http://www.mocni.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 6008 Wiek 10 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38251
siwy -> sklad /a moze raczej zawartosc kapsoolki/...mowa oczywiscie o ziolowej efce jakim jest thermal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10796 Napisanych postów 47718 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
to tam jest cos nie ziolowe?%)
syf jak****.. twierdze tak od 2 lat i zdania w zyciu nie zmienie%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 21032 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 208598
eee tam przesadzacie...

veg

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z tauryną!

Następny temat

L-karnityna-Chrom i Crea Fusion ????

NutLove