SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Co do efktu jojo to zalezy on tylko i wyłacznie od diety
jezli drastycznie obnizycie ilosc spozywanych kcal a pozniej powrocicice do 'dawnego' odzywiania

///czy Therme moga brac tylko osoby, ktore uprawiaja jakis sport czy nie koniecznie???///
tak ale nie przyniesie on praktycznie zadych kozysci poza (nikoniecznie-zalezy od osoby) brakiem apetytu o wiele bardziej niz jak sie jest aktywnym fizycznie, bo nie starcimy tyle energi.
A z czym to sie moze wiazacz czyaj wyzej /efekt jo-jo/
Awiec nie-po-le-cam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Quart chodzi mi o to, ze np teraz chodze na aerobik i silownie i bralabym therme i byloby wszystko ok tylko nie wiadomo co pozniej po odstawieniu thermy i sportu????
A czego nie polecasz?? Wogole thermy??

P.S. Przepraszam ze tak mecze ale naprawde nie wiem co mam robic z ta therma

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
odp, co dalej jest b.prosta - nie odstawiaj sportu
wszelkie odchyly w diecie /nadwyzka kaloryczna/ korygooj wlasnie dzieki niemu

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bedzie efektu jojo jak nie bedziesz sie glodzic !!
(np. sniadnie - 2 kanapeczki, obiad - 2 kanapeczki, kolacja - serek)

Musisz jeszc normlne pozywienie zgodnie ze stosowana dieta to organizm bedzie przyzwyczajony do takiej ilosci posilku a Therma pomoze tylko spalic tluszczyk ;D a jak bedziesz sie glodzic i stosowac therme to oczywiscie ze chudniesz i to duzo (ale cale zycie nie da sie glodzic!!) tylko ze puzniej zjesz wiecej i wiecej i organiz odrazu bedzie to odkladal w tluszcz!

Wiec bedzie dieta (przez caly czas), aeroby i teherma to bedzie Ok .. efekt yoyo nie ma szans;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
kaate20 przez to co napisałas wydaje mi sie że podchodzisz do sportu i do diety jak do jakihs katuszy, a tym sposobem nic nie zdziałasz.
Na pewno załozyłas sobie cel który Cie przerasta-w zbyt krótkim czasie chcesz zrzucic wage, z tąd takie nastawienie.
Ale jezli cały czas systematycznie bedziesz dbac o swoją sylwetke, niekoniecznie cały czas na 'ostrej' diecie i ćwiczeniach bo to własnie zniecheca i odpycha, ale czasmi pozwolić sobie na jakies 'odstępstwa' to napewno dłużej w tym wytrwasz a z czasem spodoba Ci sie własnie taki tryb życia i każde nastepne 'wyzeczenie' bedzie sprawiać przyjemnosc.
Czego Ci życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Quart to nie chodzi o to. Tylko po prostu teraz cwicze i jak bede brala thermie to tez bede cwiczyc. Tylko w tym jest problem ze jak przed wakacjami juz nie bede chodzila na aerobik (bo nie bede mogla), wiec dlatego obawiam sie ze moze mi wszystko szybko powrocic tak jak szybko ubedzie..i tego sie boje. I sie zastanwiam czy w takim wypadku wogole kupic ta therme????

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Nie wiem jaki jest powod tego ze 'nie bedziesz mogła'
Taki ze wyjezszasz czy taki ze nie bedzie juz zajec przez ten czas.
Zresztą jakby nie było nie wiedze problemow w dalszym ćwiczeniu na siłowni/w domu/cze poprostu na dworze - nie ma nic lepszego niz poranne czy wieczorne bieganie

Trudno powiedziec, ale mysle ze mogłabys 'zaryzykowac' nawet jezli naprawde nie bedziesz mogła ćwiczyć bo te powyzsze argumenty to nie są żadne problemy.
A w wakacje tymbardziej więcej się ruszamy, mniej jemy, wiecej pijemy
Awiec ja bym 'zaryzykował'

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-03-05 16:08:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Niestety... jak sie chce mieć ładną i jędrną sylwetkę, to wiąże sie to z diametralna zmianą stylu zycia... i trzymanie się tego. Najtrudniejsze pierwsze pół roku... później wszystko wchodzi w krew i nabieramy pozytywnych nawyków. Nie można uzyskać pieknej sylwetki kosztem diety, suplementówm ćwiczeń... i po osiągnietym celu wszystko przerwać. Zbędne kg wróćą szybciej, niż je straciliśmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Moge brac therme nawet jak nie bede chodzic na aerobik??? Np bede trzymac diete itp a cwiczenia to wiosna rowerek itp rzeczy. Czy jest ona przeznaczona tylko dla osob ktore non stop uprawiaja sport??

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
ohhh kaate
widze ze nic mnie nie cztasz:/

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-03-05 23:45:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

250 g kretki- 6 tyg starczy ??

Następny temat

L-G czy glutamina ?

WHEY premium