SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Quart czytam czytam...tylko mam taki problem z tym aerobikiem ze mam w tym roku mature a teraz jest najgorszy okres i nie wiem co robic..a chcialalbym schudnac a juz od miesiaca moja waga stoi w miejscu (waze 65kg przy 170cm wzrostu) a przydaloby sie 8 kg w dol

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Tak jak pisałem, jezli nie cwiczysz to nie ma większego sensu.
Ale nie znajdziesz 45 min dziennie? Przy okazje lepiej bedziesz chłonąc wiedze, po takich ćwiczonkach
Dwa pieczenie na jednym ogniu

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-03-06 00:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Jak nie masz czasu na aerobik, to wystarczy szybki chód. Przespaceruj sie tak po 30 minut dzinnie, a okaże się to pomocne przy spalaniu kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Quart no w pewnym sensie tak..ale tez jak schudne i pozniej przestane cwiczyc to moge przytyc wiecej niz schudlam. Owszem bedzie jakis sport bo bedzie lato a w lato jest najlepiej, ale jak mowisz ze to nie ma najwiekszego sensu branie to ja juz nie wiem Myslalam po prostu ze jak bede brala therme to i tak schudne (nie tyle ile przy cwiczeniach intensywnych) bo przeciez ona podnosi temperature ciala (no tylko ze jak cwiczysz to wiecej sie spala)..hmm????

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Przepraszam, ze tak mecze tymi pytaniami..ale wole sie dowiedziec czegos wiecej o tej thermie

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Bez wysiłku i diety... hmmm... może coś tam schudniesz, ale raczej tego nie zauważysz. Natomiast jeśli chodzi o pytanie, czy dojdzie do efektu yoyo, to TAK, dojdzie. Jeśli zrezygnujesz z diety, to na pewno szybciej ci wróci niż się tego pozbyłaś. Niestety, masz taką budowę i jak chcesz trzymać linię, to zmień dotychczasowy tryb życia. Coś za coś... Nic za darmo nie ma ;) Przy dobrej diecie i ruchu, Therma spełni twoje wszelkie oczekiwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Z diety to nie zrezygnuje..bo wiadomo ze jak bede trzyamc diete i brac therme to pozniej bedzie efekt yoyo jak zaczne jesc..jestem tego swiadoma..tylko chodzi mi wylacznie o to zeby ja brac tylko ze nie mam za bardzo mozliwosci chodzenia na aerobik tak jak pisalam wyzej

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
KAATE to przeczytaj co ja wyżej napisałem... eh ta młodzież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4960
Czy jak bede brala therme i trzymala diete (no i jak bedzie cieplej to np rower, bieganie itp) to schudne???? Bo niestety z aerobicu raczej bede musiala chyba zrezygnowac

Prosze o odpowiedz kolejna

** KaSiA **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
KAATE... Słońce, napisałem ci wyżej, że szybki chód jest wspaniałą rzeczą na zgubienie zbędnych KG. A chodzisz przecież wszędzie... do szkoły, sklepu, po mieście... zwiększ jedynie temp spaceru, trzymaj dietę, wspomagaj się Thermalem, a będzie okej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

250 g kretki- 6 tyg starczy ??

Następny temat

L-G czy glutamina ?

WHEY premium