SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therm line S a antybiotyk

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
witam ;)
szukałam ale nigdzie nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi .
od 3tygodni przyjmuje therm line S . Dziś po południu idę do lekarza i najprawdopodobniej będę przyjmowała antybiotyk . i tu moje pytanie czy mogę w czasie przyjmowania antybiotyku brać therma line czy lepiej go odstawić ?

Z góry dziękuje ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
a jaki to antybiotyk?
i w jakim celu jesli mozna wiedziec?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
mam chyba anginę ropną jaki antybiotyk jeszcze nie wiem bo dopiero po południu idę do lekarza . dam znać jak wrócę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
tylko że przy anginie będzie osłabiona,więc wydaje mi się że i tak nie będziesz trenować
więc therm lina i tak możesz odstawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
j/w
nie trenujesz-nie bierz
zwlaszcza ze z powodu choroby.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Z tym, że ten "spalacz" raczej niekoniecznie trzeba brać przy trenowaniu, więc jak masz kase i nie szkoda Ci "towaru" to raczej nie ma przeciwskazać aby brać podczas antybiotykoterapi, ale oczywiście nie bierz razem tylko miej np. 3 godziny różnicy między jednym a drugim.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - ClenBurexin- POMOC!!

Następny temat

Dziennik/Test suplementów na stawy. Bylby chętni czytać?

WHEY premium