SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate Fighter 23 Finale: Jędrzejczyk vs Gadelha

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cicho Puar, forumowi eksperci lepiej sie znają, niż zawodnicy UFC
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Here we go again. Nie rozumiecie, że u naturala takie coś nie przejdzie ze względu na inny profil hormonalny.

Kortyzol od razu wy.yebie ponad normę, teściu spadnie. Na soku to przejdzie, ale nawet wtedy lepiej czas z cardio lepiej poświęcić na coś innego. Wszystko inne tłumaczyłem poprzednim razem Puar ty yebany leniu, nawet tamtego nie przeczytałeś wtedy, albo kvrwa Alzheimera masz.

http://m.sfd.pl/SPAM_ponownie_otwieramy,_gdyz_szacunek_do_Dennisa_Sivera_epicki_mamy-t1105291-s163.html

od 163 do 166 strony, powtarzać się nie będę ( w tym wątku zresztą tylko Noolana i Koale było stać na prowadzenie merytorycznej dyskusji, i to lubię, bo pomimo że nie do końca się zgadzaliśmy, odnosili się do postów, pokazując że je przeczytali)

Wasze argumenty:

szydera- "forumowi eksperci wiedza lepiej"

odnoszenie się do autorytetów - "fighterzy UFC to i tamto"

Ilośc argumentów - 0.

Tak samo trening Ronniego Colemana jest zabójczy dla każdego naturala , ba, jest niebezpieczny nawet dla osób na bombie. A jednak ten trening był dla niego najlepszy. Ale czy jest to idealny trening kulturystyczny? Nie, bo łamie w chvj zasad.

Puar, Ty całe życie będziesz patrzył na innych, argumentując cokolwiek. Zabstyl- szydere łątwo uprawiać, ale podjąć merytoryczną dyskusję już niekoniecznie, lepiej sobie śmieszkować:)

O, jeszcze taki filmik dla ciekawskich, w ogóle bardzo fajny kanał - polecam.





O fighterach od 21:20, ale warto całego przesłuchać.

Przewiduję odpowiedź:

"Hahaha, co za debi.l - myśli że wie więcej od profesjonalnych zawodników i ich sztabów"



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-07-05 00:13:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
- "czemu fighterzy biegają"
- "bo MYŚLĄ że im to pomaga ale jest odwrotnie"

lol, aha. kortyzol chvjtyzol, nie wiem jak po bieganiu można mieć zaburzenia snu czy zaburzoną regenerację.

http://strengthrunning.com/2012/06/debunking-chronic-cardio/

tu też naukowa teoria. i której wierzyć?


Zmieniony przez - Puar w dniu 2016-07-05 02:54:37

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Spyerdalaj z takimi odpowiedziami. To naprawdę chamstwo tak odpowiadać po tym jak ja odpowiadam. Serio mówię. Nie przeczytałeś nawet artu który wkleiłeś ( tam jest mnóstwo rzeczy z którymi się zgadzam, ale ty skończyłeś na tytule chyba), nie przesłuchałeś filmiku bo byś wiedział czemu zaburza regenerację. Nie będę Tobie wykładał wszystkiego po kolei byleby cię przekonać. Nie mam na to siły, bo Twój poziom wiedzy o wszystkim jest zerowy. A ja dotychczas na każde Twoje głupie pytania odpowiadam jak jakiś pelikan.

Dlatego teraz nie odpowiem - choć odpowiedź jest bardzo prosta, ale znowu wymagałaby długiego posta, w którego wierz lub nie wkładam trochę wysiłku. Najpierw musiałbym Ci pokazać jak o czym mówi gość w arcie który wkleiłeś i to zinterpretować za Ciebie, a potem musiałbym Cię nauczyć podstaw endokrynologii. I tak czy siak byś nie przeczytał wszystkiego, bo by ci się nie chciało.

Zrób se własny research, albo se nie rób, trzymaj się swojego zdania - wolność wyboru. Mam dosyć podawania Tobie wszystkiego na tacy.

Peace.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-07-05 08:32:47
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Japa koniu + przeczytaj to co ja wstawiłem
3

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Japa koniu, sam to najpierw przeczytaj
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jak Cię nie przekonuje to co ja mówię to spoko, ale po co ciągniesz temat? Wg mnie jesteś betonem, który nie potrafi interpretować, ma podstawowe braki wiedzy i nie rozumie pewnych podstaw dochodzenia do wniosków, a wg Ciebie ja jestem forumowym frajerem, który się uważa za mądrzejszego od wszystkich, podczas gdy g.ówno wie.

Mamy inny sposób dyskutowania, interpretacji faktów i wyciągania wniosków. Co chcesz osiągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ciągnę temat bo przez ciebie, koniu, teraz nie mam pewności jaka jest prawda na temat biegów dystansowych

I chcę żebyś zobaczył naukowe teorie z linku który wstawiłem które mówią inne rzeczy niż te które ty przytoczyłeś.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Po pierwsze zauważ że gość tam mówi dużo o High Intensity Cardio - powyżej 80% Tętna maksymalnego. Takie cardio zawsze chwaliłem:)

A o długich dystansach, to tam nic - poza oczywistościami - nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie moge edytować więc:

Można powiedzieć że się zgadzam z tym artykułem, bo on traktuje o bieganiu, a nie o bieganiu jako formie treningu przy mma. Wtedy się zmienia kompletnie kontekst. Tak samo jak dieta low carb jest zdrowa, ale jak się zmienia kontekst - czyli dodajemy trening siłowy/mma/crossfit to low carb jest złym rozwiązaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 90: Dos Anjos vs. Alvarez

Następny temat

UFC Fight Night 91: McDonald vs. Lineker

WHEY premium