SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate Fighter 23 Finale: Jędrzejczyk vs Gadelha

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Super event. Mimo, że od rana miałem spoilera i wiedziałem jaki wynik, walka była emocjonująca. Imho dobrze, że dokręcają śrubę, jeśli chodzi o koksy i robią 5 rund.

Początek 4 rundy i komentarz "Jędrzejczyk wygląda jak po rozgrzewce" bezcenny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ciekawy ten korenaczyk, w FW widac idzie zmiana pokoleniowa. Holloway, teraz ten koles skosny. Strasznie niepozorny jest, taki chlopaczek a ma p******niecie.

Brooks nudny jak flaki z olejem. Pierwszy koles z topki go posklada. Moze pojedynek z RDA ?


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-07-09 18:25:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
No jest ciekawy. W UFC dobry bilans na start, uderzenie czy timing jest. No i piórkowa waga!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mikel-
Ciekawy ten korenaczyk, w FW widac idzie zmiana pokoleniowa. Holloway, teraz ten koles skosny. Strasznie niepozorny jest, taki chlopaczek a ma p******niecie.

Brooks nudny jak flaki z olejem. Pierwszy koles z topki go posklada. Moze pojedynek z RDA ?


Brooks pokonał niedawno gośćia który skończył raz Alvarera i później przegrał niejednogłośną decyzję z Chandlerem...

Ci goście tj Alvarez ,Brooks i Chandler spokojnie mogli by być obecnie w top 5 LW...

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-07-09 18:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A Alvarez dostal wp****** od Cerrone, ktorego zmasakrowal RDA, ktory wczoraj zaliczyl tko od Alvareza, tak mozna wszystko wiazac w nieskonczonosc. Smieszy mnie ze Brooks chce walczyc odrazu o pas. Niech pierw wygra z kims z topki UFC, Pearson to zadna weryfikacja. W UFC w LW jest na prawde w kim wybierac. RDA, Khabib, Fergusson, Diaz, Barboza, etc.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-07-09 18:42:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Tez sie na brooksie zawiodlem. Wygladal na strasznie powolnego, ospalego. Jakby chory byl. Albo w Bellatorze wiecej koksil, a tu wiedzial, ze jest USADA to sie chamowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Wlasnie, USADA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
obejrzałem tylko walkę Aśki, Brooksa i Choia potem obejrzę
Powiem, że walka była wyrównana, nie tak jak ostatnim razem, ale też wyrównana.
Gadelha 2 pierwsze rundy zapasami wygrala, ale tez lewym prostym posadziła Joanne na początku a w 3 rundzie właśnie ten łokieć Gadelhi, ale Joanna zrobila wystarczająco dużo żeby wygrać 3 rundę. 4 i 5 runda to rundy zdominowane przez Joanne, ale w każdej z nich zabrakło ilości/obrażeń. Chociaż w 4 rundzie to 10-8 można w sumie dać czy nawet w 5 rundzie, ale można też nie dać. 48-47 JJ moja punktacja.
Stoczyły razem 8 rund i Gadelha g**** z góry zrobiła a w stójce prezentowała się przyzwoicie, ale różnica poziomu jest wręcz miażdżąca.
Cieszę się ze zwycięstwa Aśki, jeszcze parę obron i może być GOAT w babskim MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Po tym, co Brooks pokazał w tej walce, to na pewno nie dałbym mu walki o pas. Powinien jeszcze z kimś zawalczyć i dopiero po dobrej walce można by myśleć o walce o pas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 90: Dos Anjos vs. Alvarez

Następny temat

UFC Fight Night 91: McDonald vs. Lineker

WHEY premium