SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tetracyklina a Białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Witam mam taki problem dzis bylem u dermatologa (problemy z tradzikiem) przepisali mi tabletki przeczytalem ulotke i pisze na niej "Bakteriostatyczny mechanizm działania leku polega na zahamowaniu syntezy bałka na poziomie rybosomu." Wnioskuje z tego ze bd mial mniejsza synteze białek dobrze to wniskuje ? Bo jak tak to juz nie wiem co robic czy zaniechac treningi na silowni sam juz nie wiem . Dodam ze pare miesiecy temu juz bralem te tabletki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
JEŻELI SIĘ MYLE POPRAWCIE !!!!!! NIE JESTEM PEWNY TEGO CO ZAPAMIĘTAŁEM Z BIOLOGI !!
A to nie jest tak, że organizm sam produkuje białko w rybosomach endogenne, a tabletki nie szkodzą na białka z jedzenia (egzogenne) ?

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Ogolnie troche sie martwie jak to bedzie wszystko wspoldzialac z moim cyklem na kretce czy przyczynia sie te tabletki do moich osiagow na silowni :/ napoczatku wydawalo mi sie ze bedzie wszystko ok ale jak przeczyalem na ulotce o tych bialkach to juz sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
KAZIK12345 - no co Ty...

tracykliny hamują synteze bialka w komórkach bakterii patogennych, a nie Twojego bialka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Tak myslalem ale troche sie przestraszylem i wolalem sie upewnic wielkie dzieki faftaq za pomoc łap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
spoko

jako uzytkownik sogow dawac nie mozesz.

uzupelnij sobie profil

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy bedą efekty???

Następny temat

Horse Power + xpand + spalacz?

WHEY premium