SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron suspension pewny

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
aqua to prawdziwy bezestrowy test z tego co wiem mocniejszy niz agovirin i tak tez ja czulem tylko trzeba sobie zalatwic worek do boksowania ale jakiegos typa do klepania bo sie na koorwie chodzi 24h

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 411
A powiedzcie mi ile tak naprawdę siedzi aga? Zamierzam zarzucić sobie takie cudo ale problem jest z badaniami. Nigdy nie wiadomo kiedy mnie sprawdzą. Na necie chodzą legendy że 24-48h a jak to jest naprawdę? Tylko bez wałków bo jak mnie złapią to będę musiał całę syfydy rozpie**olić
Wiem że niby aga typu testo base czy inne ug siedzi jakoś 2-3 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482
Razaka niebierz chociaż tego niby dobrego testa base na oleju.Brałem tego Base i paru moich kumpli.LIPA!!!Szkoda pieniędzy i zdrowia w dodatku są pewniejsze środki tego typu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
A o jakich środkach mówisz Agi z Biotiki już dawno nie robią a innych niestosowałem polecano mi Aquaviron, A ty na co obstawiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Odświeżam temat zakupiłem 30 Aquatestu 100mg/ml z balkana i szykuję się na lipiec na cykla na to bo teraz leci meta 50 ed z trenadrolem 60mg ed , i pytam o to czy ktoś może teraz leci na Aqatescie lub niedawno leciał bo , niechcę bezsensu walić 0,9 igłą codziennie bo po tygodniu dupę urwie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ale po co 0.9 igla?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
aga zawsze mi się zapychała 0,7 a tam było 50mg w 2ml tak więc nie chcę się siłować z igłą w tyłku. Wracając do Aquatestu stosował ktoś ostatnio?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
chyba będziesz pierwszym na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Odświeżam temat od października polecę na cyklu 1-4 Anapolon Abdu ibrahim 100mg/ed i 500j HCG/ew 5-8 Testosteron suspension (Aquatest 100mg/ml) 9-11 Hcg(Pregnyl 5000j)ew 12-15 insulina Novomix 10j/ed zaraz po treningu i 400mcg chromu/ed 16-17 od 8 do 16 mg/ed salbutamolu (Polfy)oraz 20mcg T3 .Dieta białko na poziomie 3,2 g/k.m.c kaloryczność 5500 kilokalorii co wy na to jakieś sugestie będę robił relacje jak toś chcę znać rezultaty. Turka na wycieczce kupiłem insulina i t3 100% apteka jak też Pregnyl nie mam pewności co do Aquatesu z balkana bo u mnie nikt nie stosował wodniaków od kiedy przestali produkować Age ,a i aque będę bił raz dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
w lipcu miałeś age bić i jak ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alpha Pharmaceutical Oxandrolone

Następny temat

DIANABOL - CYBER Laboratories

WHEY premium