SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Prop + Strombafort 10 mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Nom diety nie mam takiej i wiadomo że te godziny też nie są co do minuty... Alkoholu nie piję używek nie biorę a jak mam smaka na kebaba czy frytki tez sobie nie odmówię :P
Chociaż wiem że niby tego nie wolno jeść ..

sfgrgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
To jak czas pozwoli to np taka może nie za***istą ale mniej więcej żebym wiedział co moge a czego raczej nie i godziny w jakich mam jesć :)

sfgrgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spadki czekają, łap się za michę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Tak naprawdę, to jak pytałem tych koksów z siłki to mówili że nie mają diety tylko podstawowe odżywki typu carbo i białko i mówili że wpierdzielają wszystko na co mają ochotę ...
Ale są dupni i mają po 47-50 w łapie ... Sam już nie wiem jak z tą dieta ma byc. Na każdym forum pisze inaczej i każdy co innego napisze lub ci powie.

sfgrgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odżywki są tylko dodatkiem do diety i uzupełniają w niej braki. Kulturystyka to sport sylwetkowy, a jesteś tym co jesz. Każdy ogarnięty Ci powie że dieta to podstawa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
To co powinienem jeść i jak powinna wyglądać moja dieta ??

sfgrgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html zacznij od tego. Nie musisz na początek mieć diety 100% rygor, bo za pewne na scene się nie szykujesz. ;D Ale ogólnie słabo, że przed kuracją o tym nie pomyślałeś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
Okej dzięki :).. No tak teraz już za puźno :P

sfgrgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tę wagę to spoko możesz zajadać:

600g kurczaka lub innego mięsa dziennie
100g owsianki+ owoc + 300/400g ryżu lub innych węglowodanów (kasza, makaron razowy)
40-50g oliwy z oliwek
mnóstwo warzyw + jakiś gainer po ćwiczeniach

rozdziel sobie na 5-6 posiłków i gitara, a to że czasem dowalisz do tego kebab czy chipsy to nic się nie stanie

i nigdy nie jest za późno na dietkę, leć dokup propa i z 10kg kurczaka żeby starczyło na dłużej, zobaczysz jak waga poleci

Zmieniony przez - P4tr1ck w dniu 2011-06-12 19:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 137
****a Patryk wielkie dzięki :)
Nom postaram się tak jeść .. A wgl ile razy w tygodniu najlepiej robić brzuch żeby były dobre efekty ? I czy robić nogi bo ponoć jak się nogi robi to siły dużo idzie a nóg nie robię z 2 lata odkąd miałem złamaną ( 2 kości strzałkową i piszczel na meczu)
I jak sądzisz kiedy będę mógł za uwarzyć efekty po tym winku i czy na nim mi coś łapka spuchnie i chociaż troszke podroście (oczywiście od jutra dieta !!!) nawet jeszcze dzisiaj :P

sfgrgh

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren,prop ,oxa odblok?

Następny temat

omka i wylewający sie olej po szocie;/

WHEY premium