SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Cypiobol

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc, mam 19 lat i od Pazdziernika zaczynam cykl z tesciem.I mam pytanie, bo kazdy inaczej mowi. Jakie moga wyjsc skutki uboczne po 4-tyg cyklu ( 1 ml co 4 dni .) I co najlepiej wziasc po tym cyklu bo sporo osob mi powiedzialo ze dobrze jest przegrysc to meta. I to bedzie moj pierwszy kontakt ze sterydami, a i prosze nie pisac mi odpowiedzi typu zebym tego nie bral itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym pytaniem zapraszamy do działu doping po wcześniejszej rejestracji która nic nie kosztuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Jak wyżej.
BTW. Chcesz się bawić w SAA w tym wieku nie mając zielonego pojęcia o tym? Pewnie diety też nie masz bo niepotrzebna , nie mówiąc o tym że siłownie widziałeś tylko z zewnątrz przechodząc obok niej? Ogarnij się chłopie, bez dobrej michy i dopracowanego treningu efekt będzie raczej marny/chwilowy, ale jesteś mądrzejszy widać po Twoim poście....

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki spalacz

Następny temat

wyniki

WHEY premium