SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron + trenbolon + winstrol jak sie odblokowac

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
podskornie w brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Najlepiej podskórnie, insulinówką w samar......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz zamiar wejść ze sremami trzy tygodnie po testo i trenie to sprawdż sobie wpierw poziom estro i prolaktyny__bo to będzie o 11 dni zapóżno

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-22 21:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
problem w tym ze nie wiem co to sa sremy i niawiem jak zmierzyc to co proponujesz. jezeli jest 11 dni za pozno to co mam zrobic?? dodam ze hcg bede mogl puknac w czwartek nie wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sam sobie nie zmierzysz, idź na badania powiedz że chcesz sobie zbadać te hormony, żadna filozofia, jak nie wiesz jakich środków używa się na odblok to gratulować podejścia do koksowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
w ogole te 3 tygodnie winstrolu na koniec cyklu to jakies nieporozumienie.

Hcg rozrabiasz w strzykawce insulinówce i walisz 250jednostek 2 razy w tygodniu, lub 500 jednostek 2 razy w tygodniu (ja preferuje 500 2ew) (ampólka bedzie miala prawdopodobnie 5000 jednostek, ale strzykawki inulinowe maja dokladny podzial, takze odmierzysz bez problemu). Rozrobione hcg (nie rozrobione sugeruje tez) trzymaj koniecznie w lodówce. Mozesz je walic zarówno domiesniowo (tak jak soki) jak i podskórnie w brzuch. Polecam podskurnie w brzuch - wygodniej i nie dziurawisz mięsni.

Jakich firm masz śroki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94523 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
no nie będzie to 3 tyg bo bije enentat czyli praktycznie ok tygodnia,tak więc fakt albo winko obciąć o tydzień albo testa dać więcej o ten min tydzień.Coorgan mozna i tak bić jak napisałeś ale mniejsze sidy są na trenie jak bijesz częściej a mniejsze dawki,ostatnio nawet dyskutowaliśmy i lepiej chłopakom wchodziło bicie co dzień po 50-75 mg trenu niż co 2 dni po 100 mg,każdy innaczej reaguje na tren,jedni znoszą go dobrze a inni przerywają cykl na nim.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
test i tren firmy prodigy a wino bioteh jestem w holandii to dosyc popularne firmy tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94523 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
jeśli na siłowni i jacyś znajomi bija ta firme i są zadowoleni,to w nią inwestuj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
caly Rotterdam sie tym kuje dlatego zainwestowalem.
czyli na koniec mam bic wszystko tak jak bilem?? pyknac ten dodatkowy ml tescia i wchodzic w wino od jutra pykac hcg na koniec clomid i bede zyl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na clenie

Następny temat

odblok cypio 700mg week

WHEY premium