SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron + Omen?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
Witam wszystkich...mam zamiar sie kluc omenem i do tego chcialem okolo 150 meti, zastanawiam sie jednak czy zamiast tej metki nie wziasc 10 zastrz. tescia prolo. i 15 omenka wszystko polskiej produkcji...nie chce zaczynac od dzisiaj ale mam to w planach jeszcze w tym roq...wiem ze raczej odradzicie brania samego omena, i powiecie ze bez sensu jest bic omen z tesciem, bo juz spotkalem sie z takimi wypowiedziami, ale chyba lepiej tescia brac niz metke zgadza sie? czekam na waze odpowiedzi;] z gory thx i pozdrawiam;]

SiGUsEk

SiGUsEk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2371
Jeżeli już się zdecydowaleś brac te koksy to wydaje mi się że lepiej już brać ome z metką niz ome zteściem.

KOKSY KOKSY KOKSY to jest to ......

I am / I can ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
no tak niby wiecej masy(wody:P) ale chodzi o wątrobe, i tak jej sie dostanie przy cyklu z omena i tescia ale napewno mniej jej ten tesc zaszkodzi niz metka...dlatego pytam;]

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5048
omka to 4 rodzaje testosteronu niema sensu dorzucac jeszcze jedego a o watrobe przy dawce 100 tabsow to nie masz sie co martwic

KAŻDY CHCE BYĆ WIELKI - JA BĘDĘ!

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
no fakt chodzi o to ze to nie moj pierwszy cykl, i to nie jest moje pierwsze 100tab....a chce wziasc 15 omenka i 150 albo 200 metki na ten cykl dlatego wlasnie myslalem nad tesciem..no ale skoro mowisz ze to nie ma sensu to zapodam ta metke, dzieki za odpowiedzi;] dalbym sogacza ale nie mam abonu;/ no to dzieqje i pozdrawiam;]

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Omka to srodek zawierajacy 4 rozne estry testosteronu jak kolega wyzej napisal wiec bez sensu(przynajmniej w twoim przypadku) dolaczac inny srodek zawierajacy test.
Metanabol nawet w ilosci 100tab dziala toksycznie na watrobe wiec koniecznie sie zaopatrz w chocby sylimarol i dobrze by bylo zebys mial nolvadex pod reka w wypadku wystapienia objawow ginekomastji.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
a powiedzcie mi jeszcze po takim cykli 150metki i 15 omenka to ile i jak dlugo po cyklu powinienem clomid zapodac?z gory thx;]pozdrawiam

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
3 tyg. po ostatnim zastrzyku z omki

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
a co jesli np bede mial ostatni zasterzyk omki a jeszcze przez tydzien bede bral metke? to i tak mam zaczac 3 tygodnie po ostatnim omenie czy po ostatniej tab?;]

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2740
jak w cyklu z 15 omki szybciej skonczy Ci sie metka? 2 cm omki w tygodniu to max!
omka potrzebuje czasu zanim sie rozkreci i czasu zeby dobrze dzialala! jest tak zrobiona ze dziala skutecznie 2-3 tygodnie po wstrzyknieciu czyli przy 500mg tygodniowo po 3 tygodniach masz 1500mg testosteronu w organizmie starczy dla 500kg byka!(normalnie organizm produkuje srednio 15mg dziennie testosteronu)!
czyli masz omki na minimum 8 tygodni a metki w zyciu nie jedz dluzej niz 6 tygodni! ja bym nawet 4 nie przekraczal (WATROBA JEST TYLKO JEDNA)
Bez sensu laczyc teske prolongatum z omka!!
jak liczysz sie ze zdrowiem to walnij 2 omki w 1 tygodniu a potem bierz po 1 przez 2 miesiace! mete zacznij jesc po 2tyg i jedz 4tygodnie! efekt bedzie dobry! ale na koniec hcg i clomid obowiazkowo!!!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Co ? Nic. Bo metka ma okres poltrwania 4-8 h a omen 4 tygodnie.

Pozdrawiam.
******************************************
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping
******************************************

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie jest działanie ruskich sterydów?

Następny temat

Propozycja Cyklu

WHEY premium