SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testabol Propionate British Boldoject 200 Eurochem foto

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1879
to bd fakt gowno,,, ale ec jeśli to ukraińskie to bedzie działało b.dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tamta skarga ze byl niby prop to bajeczka i wole atomica niz tego malaya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
a skad wiesz ze bajeczka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Esefd *******isz jak potłuczony czasem ja mam dostep do orginalnego EC i na pewno nie jest to ukraina kolezko bardziej północno wschodni sasiedzi ale , nie che mi sie ciskac np do wilna po 3 flakony bolda i w polsce dostaniesz dobra Ec o ile dil nie jest w jakis sposób powiazany z Alchemia ..... stronka jest ok kiedys zamawiałem z niej tren we flakonach 5 ml i doszły i odziwo nie było nadawca ukraina tylko Latvia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1667



co powiecie o tym winie??

H o o l i g a n g ' 0 0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
wouk daj sobie spokoj z tymi wypocinami. Tutaj na sfd nikogo do EC nie przekonasz, z zagranicy za duzo zachodu jest z sciagnieciem, polske ec to lipa i wiekszosc Ci to powie..raczej dile nie bawią sie w sprowadzanie tego z zagranicy tutaj maja dobra przebitke na tych gównie wiec zalezy im na dobrej opini srodka ktorego jakościa dorównuje BD, IP, a widziales badania co w tygo BD jest heh. Można bylo by te ec testowac jak by nie bylo innych underów a zobacz ile powychodzilo firm sa duzo lepsze niz jakias kinder niespodzianka. Przceciez mądry człowiek nie wbije sobie jakąś chu.. substancje w dupe lepiej cos pewniejszego wziać to nie jedzenie ze przeterminowane zjesc i bedziesz sie zle czuł tu chodzi o zdrowie!

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
ja nikogo nie przekonuje do Ec , jezeli chce sobie kupic na cykl to czasem z babo mozna sie przejechac do wilna no w sumie ode mnie to 160km , wiec luz , we wilnie dostaniesz EC we 5 ml Flakonach np. tylko jedna rzecz mnie dziwi jeszcze rok temu kazdy Ec wychwalał w niebogłosy , teraz dla kazdego to lipa no wiem pewne polisz ug zajeły sie podrabianiem Ec , pamietam wyszło nowe IP i tez kazdy wychwalał , teraz juz jest nie dobre ,ciekawi mnie ile z Tych wychwalajacych i negujacych osób to co opinjuje biło lub jadło dany srodek, bo z tego co widze to co forum to inne UG gloryfikowane a inne gnojone jak to jest ?? za pewne marketing , przykład Alchemii niby tren metny szjs nikt by nie bił a moich dwóch kumpli bije to i sa wręcz zaskoczeni a to ich 2 i 3 kontakt z trenem wczesniej był finakit , wiec odniesienie co dodziałania maja , co do Ec to robi naprawde dobre srodki ale musi byc to EC a nie ec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
nie znam lepszego undera jak EC
oczywiscie oryginalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1879
dokładnie jezeli ORG. najleprzy under
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
Wouk jak może nie byc Alchemia mętnym szajsem skoro alchemia to polska Underground to ta sama rozlewnia co rozlewa tez sok w flakony z naklejką eurochemu polskiego.

To po dece british dragon tez są koty zadowoleni mimo ze tam pływa tesc. Wiec w tym trenie moze pływac jakis saa z małym steżeniem i wtedy pojdzie laikowi troche siły i powie "wiesz co wouk dobry ten tren z alchemi haha" i zapłacą za takiego trena wysoką cene jak za dobrego innego trena innej firmy.

Oczywiscie zgadzam się z tobą tutaj wiekszosci marketing działa i nie przekona sie nikt jak nie wezmie tylko czy zdrowie jest tak mało warte by eksperymentowac z ec z założeniem czy to zagraniczny Ec który w polsce nie sprzedaje sie teraz raczej nie to co kiedys ze duzo tego w polsce zagranicznego było..

"Karkoloud twoje boldo to syf niestety, natomiast bold Grubego klepie cudnie." tutaj wypowiedz newzero który widząc ze zdiecia już z góry założyl ze to dobry ec i działa cudnie wiec widzisz jak ON chce zeby działał marketing. Napisałem ze Chce bo wieszkosci osob przejechalo sie na tym ec co nawet nie tylko moi znajomi ale także forumowicze sfd opisali to w archiwalnych postach dziwi mnie ze ten pan ma tyle zaangazowania by nadal to promować :) pewnie zaraz napisze ze w pl widział kilka zrodeł dobre i zle;) to tak jak z British dragon słyszalem ze ta ze znaczkiem BD pod kapslem to dobra, ryj nie puchnie a bez znaczka to lipa tylko ze oba działaja ze strony tescia a co tam płyta to nie to co napisane na etykicie to takie porownanie - ubezpieczylem sie przed jego odpowiedzią bo pewnie dostaje powiadomienia na komórke ze ktos znów jego ec, alchemie obraża;)

Ale sa undery co nawet jak ktoś wypromuje to sie same obronią np atomic bo coraz wiecej osob zgłasza mi porzadane działanie.

Look at my description on gg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUSTANON 250 - REAl/FAKE?

Następny temat

OMNADREN 250mg x 5amp JELFA (new design)

WHEY premium