SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test deka bold Master Cykl po przerwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Poczekam Az więcej osób wypowie się na temat tych badań. Bo sam nie wiem co robić. Czy w ogóle mogę wejść na cykl mając takie wyniki czy nie bardzo. Wątroba to sam nie wiem skąd taki wynik. Alkoholu dużo nie pijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
Powtorz badania jeszcze raz
Na czczo byłeś na badaniach?
Ćwiczyłeś dzień wcześniej?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Ćwiczyłem dzień wcześniej.
Byłem na czczo pobranie krwi o 7.30 rano
Kolacja około 9/10h przed pobraniem krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16133 Napisanych postów 18074 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196521
Nie byłeś ostatnio chory? Nie brałeś jakiś tabletek, Ibuprom itp?
Nie wiem czy się nie mylę, ale te podwyższone wartości w morfologii to nie jakieś uczulenia, infekcje ?


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2020-02-12 21:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
kosta83
Nie byłeś ostatnio chory? Nie brałeś jakiś tabletek, Ibuprom itp?
Nie wiem czy się nie mylę, ale te podwyższone wartości w morfologii to nie jakieś uczulenia, infekcje ?




Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2020-02-12 21:01:02



Jedynie co brałem ostatnimi czasy to leki uspokajające/nasenne. Mam problemy ze spaniem. Stresuje się trochę budowa domu, firma itp. Ale to sporadycznie.
Ostatni raz brałem coś na uspokojenie/spanie jakieś 4/5dni przed zrobieniem badań.

Był jeszcze izotek ale to było pol roku temu więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

Zmieniony przez - Dannyboy1993 w dniu 2020-02-12 22:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Czekać z cyklem? W unormować wszystko wpierw?
? Martwię się ta Morfologia i lh fsh czy te wartości jakie u mnie wyszły będą przeszkadzać w wystartowaniu z cyklem?

Morfologie zrobię jeszcze raz.
Wątroba też jeszcze raz.
Nie wierzę że wyszedł mi tak duży wynik na wątrobie. Na 200tabsow mety miałem delikatnie ponad skalę a tu. 5/7 razy norma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5557
Teoretycznie niskie wartości LH i FSH nic nie szkodzą żeby wejść na cykl i tak jak przybijesz teścia to wyzerujesz sobie LH i FSH, ale chyba lepiej unormować to co się dzieje... ja przy anapolonie miałem ALT na poziomie 120, a Ty nic nie biorąc nic masz 160
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16133 Napisanych postów 18074 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196521
Ogarnij z czego masz wysoki alat aspat. Izotek ryje bebechy ale czy tak długo po odstawieniu to nie wiem. Może wrzuć jakiś heparegen. Morfo wcale nie jest takie złe, htc i hmg norma A głównie to rośnie na bombie. LH i FSH na zero bo jesteś zablokowany. Zbadaj jeszcze lipidy jak myślisz o masterze . Jak ogarniesz wątrobę to imo mozesz wchodzic na bombe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Jutro z rana powtórzę badania. Będę miał 100%pewnosci co z tą wątroba. Osobiście w to nie wierzę że jest tak wysoko. Jutro pod wieczór wrzucę nowe wyniki jeszcze raz.
Będę robił sam panel wątrobowy. No i morfo jeszcze raz strzele. To tylko 8zl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5557
Postaraj się nie jeść ok 10-12h przed badaniem i najlepiej zjedz jakąś lekką kolacje żeby Ci nie leżało na żołądku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolaktyna wysoko

Następny temat

Koszt Meldonium na Ukrainie

WHEY premium