SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test białka SFD WPC Delicious Protein

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
- nr 16 - Vanilla With Strawberry
- shake potreningowy z mlekiem 2% 200 ml (30 g), druga próba dodatek do naturalnego jogurtu (20g)
- smak - 7,5/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia- białko smaczne, jednak w porównaniu z innymi testowanymi białkami, nie ma tego efektu "WOW" :) Być może dlatego, bo mało podkreślona jest tutaj truskawka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Smak nr 18 - White Chocolate Raspberry
- dodatek do ryżu na mleku, jedna miarka - ok. 30 g
- smak – 8/10
- rozpuszczalność - 10/10 (brak grudek)
- ogólne odczucia - białko smaczne, natomiast mało wyczuwalna malina. Na początku było mi się ciężko domyśleć co to za smak. Dodatki owocowych smaków w wersjach "biała czekolada" są ogólnie mało wyczuwalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Smak nr 11- milk carmel
Placiszki ok. 40 g
- smak – 8/10
- rozpuszczalność - 10/10 (brak grudek)
- ogólne odczucia - białko smaczne ale bardzo neutralne. Ciezko domyśleć Sie co to to za smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- płatki jaglane na wodzie
- nr 16 - vanilla with strawberry
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- kolejny raz miałem problem wyczuć jaki smak testuję, nie wiem czy to z moimi kubkami smakowymi coś jest nie tak czy po prostu poszczególne wersje smakowe nie są odpowiednio wyraźne, natomiast próbka sama w sobie była naprawdę dobra, smak delikatny, nie był mdły ani zbyt słodki, czyli taki właśnie jak lubię, delikatnie dało się wyczuć "jakiś" owoc, ale że był to dodatek truskawki do wanilii na pewno bym nie powiedział, jednak podsumowując białko smaczne
- ogólna ocena - 7.5/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
SFD WPC Delicious Protein - 50g
- WPC z truskawkami i shake
- Smak: nr 15. Vanilla With Banana 6/10
- rozpuszczalność:10/10
- ogólne odczucia: Białko średnie, słabo wyczuwalny smak banana, przeważa wanilia i to mocno.
Ogólna ocena 6/10

SFD WPC Delicious Protein - 50g
- Omlet z WPC
- Smak: nr 8. Cocount 5/10
- rozpuszczalność:10/10
- ogólne odczucia: Ogólnie nie lubie kokosa i mi nie podszedł ten smak. Ale nie zostawiło żadnej grudki xD
Ogólna ocena 5/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
- nr 20 - White Chocolate With Sponge Cake
- naleśniki z owocami 30g białka
- smak - 8/10
- rozpuszczalność - 10/10
- ogólne odczucia- białko smaczne, fanie się komponowało jako dodatek do naleśników. Test palucha- smak dobry. Ponieważ oba smaki (biała czekolada i biszkopt) są lekkie i same w sobie nie dominujące, to nie ma co się spodziewać, że będzie to "mocny" smak białka. Jednak brakuje jakiegoś takiego przebicia biszkopta, aby ten smak się wyróżniał.

Ogólnie testowane białka mi smakowały, jednak tak jak wspomniałem, w smakach "biała czekolada" mało wyczuwalne są dodatki owocowe.
Jestem mile zaskoczony smakami, konsystencją i dodatkiem maślanki. Zdecydowanie te białka z tej serii zasługują na nazwę "delicious".

Dziękuję ekipie SFD za możliwość udziału w teście. Polecam się na przyszłość. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu : biała czekolada z brzoskwinią - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka :szejk z mlekiem 0,5 % tłuszczu - 200 ml
- smak : test plaucha : brzoskwinia, test z mlekiem brzoskwinia :) 10/10
- rozpuszczalność : 10/10
- ogólne odczucia :czekałam na ten smak chyba najbardziej bo słyszałam sporo dobrych opinii na jego temat i nie zawiodłam się. Tak jak poprzednio czekolady białej nie wyczuwam może to jakaś moja wada ;) ale brzoskwinia mocno wyczuwalna a lubię :) Jedno z lepszych białek smakowo. Fajna konsystencja szejka : delikatna pianka, delikatny smak, nie za słodki, nie mdły. Dla mnie obok APPLE PIE jedno z lepszych jakie testowałam . Szczerze polecam z czystym sumieniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
SFD WPC Delicious Protein - 50g

- płatki jaglane na wodzie z dodatkiem truskawek
- nr 10 - creme brulee
- rozpuszczalność bdb - 10/10
- hmmm, już nie chcę pisać kolejny raz, że smak był "bez wyrazu" i nie przypominał niczego konkretnego, no ale co mam napisać skoro takie są moje odczucia, oczywiście był smaczny to mogę śmiało przyznać, słodkość dla mnie w sam raz, jednak czegoś brakowało, tutaj jeszcze dodatek truskawek zrobił robotę, bo wyszedł fajny kontrast - lekka kwasowość truskawek + słodkie WPC, fajnie się to skomponowało
- ogólna ocena - 7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nazwa suplementu : biała czekolada z biszkoptem - 30 g
- jak została przyrządzona odżywka : dodatek do jogurtu naturalnego z musli
- smak : nijakie 4/10
- rozpuszczalność : 10.10
- ogólne odczucia : ogólnie to rozczarowanie... w sumie jedno z najsłabszych smakowo .... nie wyczułam nic ani białej czekolady, ani biszkopta...smak po prostu słodki ale bliżej nieokreślony ... test palucha też słabo wyszedł... rochę mi przypominało w smaku trociny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Lucyna, a akurat ten smak mi został tylko do wytestowania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgłoszenia do testu białka SFD WPC Delicious Protein

Następny temat

Suplementacja witaminami - kilka pytań

WHEY premium