SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Techniki transportowe

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
Nicker akurat wiem oczym mowisz (raczej piszesz). Tylko ze ja znam ta technike troche inaczej rozni sie tylko tym ze gosc idzie do wyjscia przodem a nie tylem. Tylko przy tej technice jest maly problem, od przeciwnika musisz byc o kilka centymetrow wyzszy, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie !!

"Ustap aby zwyciezyc"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"low kick i łokieć - tyż dobrze można kujawiaka dodać, z przytupem oczywista" - Ty wiesz co to technika transportowa? To technika za pomocą której możesz wyprowadzić np. nieprzyjaznie nastawionego osobnika z jakiejs sali, nie czyniąc przy tym szkód.

///Tonny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomek - nie pracuje jako bramkarz, ale w "moim"(własność przyjciela) barze - art-pub "depresja" w rzeszowie-polecam,grzecznie wypraszamy czasem frajerów nie potrafiących sie zachować. nie ma bramki, ale swój barman(jest dobry) i kumple przy barze, a za barem zwykle amstaff lub dwa, to jest najlepsza technika transportowa -goście są grzeczni...,ale masz racje, loł i łokć to nie są pokojowe metody, ale u mnie naprawde trzeba zasłużyć...

pozdrówka

no gods no masters
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Sezon to o czym piszesz to nie sa techniki transportowe, a sposoby na radzenie sobie z niesfornymi klientami.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz007, wiem oczywiscie o jakiej technice mowisz. Opisalem tamta, bo ją po prostu wole. Lepiej, żeby koles nie wiedzial gdzie idzie:) Poza tym obie techniki sa łudzaco podobne, roznia sie praktycznie tylko "kierunkami":)
Jezeli chodzi o ten wzrost, to ja akurat jestem wysoki..
A odnosnie skutecznosci tych wszystkich technik, to nalezy je, moim zdaniem traktowac z pewnym przymrozeniem oka. I lepiej je rzeczywiscie stosowac kiedy gosc troche juz dostal, no bo mozna sie spotkac z taka sytuacja jak opisana wyzej(przyklad tamtego judoki).

Nicker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra jest dzwignia na staw lokciowy

Obowiazkiem Boga jest wybaczyc bin Ladenowi. Naszym obowiazkiem jest zaaranzowac ich spotkanie."(US Marines)
najemnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można powiedzieć, że stosunkowo łatwo ją założyć, a skuteczna jest na pewno.

Nicker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Hej a znacie jakies wojskowe techniki sprowadzania przeciwnika do parteru. Ja znam dobra metode gdy delikwent jest obrocony plecami 100% skutecznosci.Zachodzac goscia od tylu zzakladamy nasze przedramie na szyje delikwenta pomagajac sobie nastepnie energicznie odchylamy go lekko do tylo i podczas wychylenia robimy krzeselko swoim kolanem, ciagnac do tylu.Podczas tego cwiczenia druga reke mamy wolna, ktora moze sie posluzyc do zadania ciosu czy to nozem lub szokerem.Te metode testowalem duzo razy, nawet na wiekszych zawodnikach,nie bylo szans dla nich.


GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Mozesz jeszcze podejsc do goscia od tylu i energicznie pociagnac go za nogi, chwytajac w okolicach kostki. Wyglada to tak, ze gosc pada prosto na morde.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - najemnik w dniu 2002-08-28 10:33:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przezwycięzyć strach podczas bitwy ?

Następny temat

Pytania do trenujących Kyokushin.

WHEY premium