SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuarz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
MMMMMMMMMMMMM jest tylko malutki problem, musze skombinowac jakis 5000zł

Koks jest jak cukierki,różne rodzaje i różne smaki
TANAKA

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
czemu az tyle?????

MĄDRY KOMPROMIS JEST WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC ZWYCIĘSTW!

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280


AFENIS najpierw musze sobie to maleństwo kupić a właściwie podobne. O takie czarme, kosztuje około 4600zł, ale najpierw kase musze zrobić, wiec całe wakacje na budowie bede pracowal a potem się gbede woził moją maleńką :)

Koks jest jak cukierki,różne rodzaje i różne smaki
TANAKA

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Nareszcie temat bliski memu sercu https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] W marcu robilem swoja druga dziare i szukalem po necie wzorkow, heh nawet zastanawialem sie nad tym lwem, teraz sie ciesze ze nie wybralem, bo by byly 2 takie na sfd W marcu robilem swoja druga dziare i szukalem po necie wzorkow, heh nawet zastanawialem sie nad tym lwem, teraz sie ciesze ze nie wybralem, bo by byly 2 takie na sfd W marcu robilem swoja druga dziare i szukalem po necie wzorkow, heh nawet zastanawialem sie nad tym lwem, teraz sie ciesze ze nie wybralem, bo by byly 2 takie na sfd [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />
Ostatecznie zdecydowalem sie na to cudenko i nie zaluje :

http://www.obronet.trzepak.pl/~vince/smok1.jpg

Co do utraty kolorow, to moj pierwszy tatuaz (trybal) nieco wyblakl, ale nie bylo to tak widoczne jak w dziarach domowej roboty maszynka z dlugopisu. bardzo wazne jest jak obchodzimy sie ze swiezym tatuazem. Zreszta miamem takie szczescie, ze robiac 2 tatuaz u tego samego goscia, za friko poprawil mi pierwszy, wiec oplaca sie utrzymywac kontakt z jednym i tym samym tatuazysta


-----------------------------
Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280


vince sog za dziare zaj****** pozdrawiam taka tez mi sie podoba np na plecach
okolice nerek

Koks jest jak cukierki,różne rodzaje i różne smaki
TANAKA

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4560
Dzieki mistrzu, i nawzajem.
Co do dziary to radze tego trybalnego lwa lepiej, ale to moje zdanie
Ah jeszcze jedno, nie popelnij mojego bledu i nie rob sobie mniejszego tatuaza jesli bedzie Ci sie wydawac, ze ten jest za duzy. Mialem tak z pierwsza i teraz zaluje ze nie zrobilem jej ciut wiekszej, no ale odbilem to sobie przy okazji drugiej

Pozdrawiam, a motorek tez super, choc preferuje harleye

-----------------------------
Empty your mind, be formless, shapeless...like water. You put water into a cup, it becomes a cup. You put water into a bottle, it becomes a bottle. You put in a tea pot, it becomes a tea pot. Now water can flow, or it can crash. Be water my friend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
fajne cienie ma ten pająk

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2364
ja swoja dziarke smarowałam wazelinką tuz po zrobieniu przez jakiś czas..szybciutko i ładnie sie wygoiła.. teraz nie stosuje nic,do opalania ewentualnie krem z mocniejszym filterm i juz.. dziarkę mam na plecach,na łopatce początkowo myślałam o brzuchu ale to nie najlepszy pomysł dla dziewczyny,przedewszystkim ciąża no w wtedy po tatuażu z reguły :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stracic pupe?

Następny temat

Ile gramow bialka na dzien ??

WHEY premium