SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 111429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
A jak bedzie po łacinie " Tylko Bog moze mnie sądzic " ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Fresh_05 poszukuje takiej czcionki jak masz tatoo. Gdzie taka znajde ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
to nie moje tatoo ;)

nie mam pojęcia... poproś w studiu tatuaży w miare możliwości o prezentacje czcionek czy cuś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Przetłumaczyłem sentencje "Tylko Bóg może mnie sądzić" z j. polsiego na łaciński. Nie jestem pewien czy zrobiłem to dobrze. Chce sobie wytatuować ten napis i musze byc 100% pewny :) Jezeli ktos sie na tym zna to prosił bym o pomoc. Brzmi ona " Deus solus potest me iudicare"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
"Kocham Pudziana"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
eliasz79 w co ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Nie wiem czy na tym forum jeszcze ktoś odpowiada na pytanie ale ja mam taka sprawę: Mam na lewym barku taki dość spory trybal, teraz chce sobie go powiększyć o jakieś napisy, planuje (patrząc od tyłu) z lewej strony wypuścić jakiś za***bbisty szlaczek i z tego szlaczka taki pionowy napis w zadłuż żeber na lewym boku swoje imię w stylu gotyckim a z prawej strony też szlaczek i tez pionowy napis wzdłuż kręgosłupa z jakąś fajną łacińską sentencją tylko nie wiem co dokładnie wybrać, jest to pamiątka na całe życie i ****jjowo by było walnąć coś głupiego, Ja myslałem na łacińskim napisem "WIARA, NADZIEJA, MIłOść" ale teraz już sam nie wiem, może macie jakieś fajne propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
emoerte, ta czcionka na tym tattoo to: "Champagne". Sam chce taki sam napis sobie zrobić.. bardzo dobre słowa.. Pozatym lubię 2 Pac'a :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Kfadrat, a szukałeś w necie inspiracji? Jest pełno stron z łacińskimi sentencjami.

Osobiście moje ulubione i to:
dulce et decorum est pro patria mori" - słodko i zaszczytnie jest umrzeć za ojczyznę. Horacy;

dum spiro, spero - dopóki oddycham, nie tracę nadziei;

gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo - kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem. Owidiusz;

impares nascimur, pares morimur - rodzimy się nierówni, umieramy równi. Seneka;

per aspera ad astra - przez ciernie do gwiazd. Seneka;

vivere nolit, qui mori non vult - kto nie chce umierać, ten nie chce też żyć. Seneka;

Ale to tylko wybrane propozycje. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

U#W#A#G#A HIT Ronnie Coleman - kulturysta FILM 5 MINUT ON LINE

Następny temat

spam - pytanie o utwór na pokazie

WHEY premium