SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanie odżywki mało znanych firm:dobra alternatywa,czy pic na wodę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
kazda firma od czegos zaczyna i nie warto jej z gory przekreslac bo jest tania-Właśnie jestem tego samego zdania i chcę sam spróbować paru produktów.Chciałem się również czegoś dowiedzieć od tych co to może mieli,ale jakoś nikt nie pisze.
Właśnie dużo osób przekreśla takie firmy tylko po tym,że ich nie zna,ale ja w ciemno biorę takie coś,niż takie meta anabolon co po dłuuuugim czasie po premierze dalej idzie jak wodaZreszą było pisane o tych ziółkach.

Suplopharm:
Z tego co już wiem:
Po pierwsze Brak reklamowania także cena w dół,
Po drugie wszędzie gdzie można na necie kupić pisze że są hurtownią i takie też są ceny(hurtowe)
Po trzecie jak mówiłeś proszek tańszy,a u nich wszystko w proszku,
po czwarte jest robione w polsce,więc nie bulą za transporty itp(może coś też mieć wpływ na cenę.
Także za to wszystko trochę ceny odchodzi i może rzeczywiście nie ustępuje jakością innym,bardziej znanym producentom.


baron94

Hi-Tec raczej nie jest tego producentem,nie jestem pewien,ale pod tą samą nazwą jest z VitaminShopa,ale to było inne opakowanie,czhyba że nowe.

Zmieniony przez - MowMiKoks w dniu 2011-06-26 18:25:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Wypowie się ktoś taki,który brał coś w tym stylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
baron
tego nie robi hi tec

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
w białkach tej firmy masz spory dodatek ,chyba w kazdej odzywce, białek przenicznych albo sojowych stad ta ich nizsza cena bo i surowiec do produkcji gorszej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
przeczytaj pkt 6 regulaminu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple

Następny temat

1 cykl pomoc w dobraniu suplementów

WHEY premium