SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanie bialko + dobra i tania kreta ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Witam :)

Dostalem 200zl do wydania w sklepie sfd za aktywnosc na forum (dzial Pilka nozna - zapraszam %)). I tak sie zastanawiam co kupic :>

Na pewno konieczne jest bialko - chcialem brac kilka opakowac ostrowii, ale widze, ze w promocji jest bialko z olimpa, 3kg za 136zl - https://sklep.sfd.pl/!!_NaJnOwSzE_PrOmOcJe_!!_2x_Olimp_Whey_Protein_Complex_1000_g_+_Olimp_Whey_Protein_Complex_1000_g_GRATIS_!!!-opis3332.html  ... na pierwszy rzut oka taniej wychodzi ostrowia, ale tutaj jest 3kg bialka + 57 punktow olimp, ktore wymienilbym na jeszcze jedno opakowanie bialka (0,33kg) i zostaloby mi jeszcze bodajze cos kolo 15 punktow, wiec moze jakies mieneraly, czy cos tego typu ;)

co sadzicie, co byloby lepszym wyborem?
przy okazji - jak to jest z ta wymiana punktow olimp/bx na produkty? wysylka listem do olimpu na swoj koszt, a oni wysylaja produkt, a za przesylke wtedy juz placi olimp, tak?


czyli tak


bialko olimp (3x1000g = 3kg) - 136zl

do tego wzialbym sobie jeszcze 900g ostrowii - 36zł

no i zostaje 28zl, wiec pomyslalem, ze warto wziac jakas kreatynke na zime raczej jakies mono, bom leszcz i nic lepszego mi nie trzeba, chyba roznicy bym nie poczul.

i tutaj zastanowienie :> najlepiej jakies creapure (MEGABOL JEST CREAPURE?) wlasnie nad nim sie glownie zastanawiam (300g - 35zl, lipa tylko, ze 250g - kreta, a 50g - tauryna, ale w sumie bez tragedii) .. co sadzicie? VITALMAXA jest tansza, ale to chyba dolna polka, Megabol ma ponoc lepszy surowiec, wiec nie ma sensu zydzic tych kilku zl?


czyli wyszloby

2x Olimp Whey Protein Comple 3x1000g + ostrowia 900g + mono megabola = 207zł + 11zł przesyłka = 218zł

czyli ok, 18zl doplaty

czy jest jakies lepsze wyjscie?

Zmieniony przez - erminho w dniu 2008-08-03 16:51:57

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
no wlasnie teraz obczailem to trecowe aakg, porcja = 8 kapsow? czyli starczy na 15 treningow, wiec 5 tygodni, malo olimpa rzeczywiscie lepiej wychodzi, ale nie potrzebuje az 150 kapsow, a mniejszych opakowan nie ma

no i kurde jestem w kropce

moze zamiast tych aakg jakis inny pompator, cos typu nitox z megabola, z tym, ze 30 saszetek = 72zl hm, mam saszetke w domu, wezme w przyszlym tygodniu, zobacze czy mi sie spodoba %) ale to raczej nie przejdzie, bo inne jakies tez drozyzna

chyba, ze treca wystarczylyby mniejsze porcje, 5 kapsow np. %)


edit: dopiero teraz przeczytalem, ze 4 przed treningiem i 4 po treningu, wiec luz :) bo opcje po treningu bym olal i bral tylko przed, wiec starczyloby na dluzej



CZYLI NAJPRAWDOPODOBNIEJ BEDZIE COS TAKIEGO


BIALKO OLIMP WHEY PROTEIN COMPLE 2x1000g + 1000g - 136zl
MONO VITALMAXA 300g - 27,9zl
AAKG TRECA 120 kaps - 45zl

+11zł przesylka

219,9zl


bialko = 52 punkty OLIMP = 0,33kg wheya comple + hmm



EDIT 2

no i po przeczytaniu o popytaniu zdaje sie, ze AAKG TRECA odpada.. za bardzo nieekonomiczne, za duzo kapsow na porcje..


BIALKO OLIMP 3KG 136ZŁ
MONO VITALMAXA 27,9ZŁ
GAIN BOLIC 3*500G 39,15ZŁ


gainer tak 'na wszelki wypadek', jak jakis posilek wypadnie, czy cos, to sie gainera zje:>

Zmieniony przez - erminho w dniu 2008-08-04 18:48:15

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
Vitalmax zielony jest dobry a że tani to trzeba korzystać :P aaa i po co Ci 7kg białka? zrób diete zobacz ile brakuje i zaplanuj bo to może być dużo :p chociaż w sumie jak masz 200 do wykorzystania to może i warto kupić na zapas

Zmieniony przez - Pahu1 w dniu 2008-08-03 16:56:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
na cos musze wydac ;) a bialko zawsze sie przyda, przeciez nie zjem tego w tydzien, starczy na jakis czas

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
to Kreatyna Vitalmaxu będzie akurat na 1 cykl tylko jak masz dietę bo jak nie to sobie tak ową zrób i zobacz jakie braki bo może zamiast białka przyda się gainer ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
nad gainerem myslalem, ale dobry gainer - np. up your mass jest bardzo drogi, a tanie gainery, typu 737 megabola to scierwo


nad ta kretka sie zastanawiam, wolalbym chyba CREAPURE, albo ta Megabola, nie jestem pewien, czy ona jest creapure, ale wydaje sie byc w porzadku po opiniach (zaufanych ;)), hrhr i dekstroza gratis %))

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 326
dextroza to tam nic nie daje :P chyba że po 100g naraz jak uważasz że inna kreatynka lepsza to ok ;P to jak kto woli tylko pamiętaj bez diety kreatyna nic nie da a może tylko zaszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eeeeee tam
nie patrz na zadne creapury, nie creapury

bierz zielona vitalmaxa, wiekoszsc przez nia przechodziła i była zadowolona

ja też :], poszło mi po cyklu na tylko kretke z vitala z 92 do 110kg na ławce, jakieś 3 lata temu ...

białka aż tyle ci brakuje w diecie?

to 7 kg bedziesz jadł pół roku ...

jakbym miał taki wybór jak ty strzelił bym sobie troche AAKG co by miec power przed treningiem, do tego 300g vitala a za reszte jakieś dobre smakowe białko

wybierasz odżywki za free, puść wodze fantazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
pytalem jakis czas temu Peponenta i na B - F o mono i ponoc, jak creapure to mozna brac w ciemno, hrhr, ja tam nie wiem ;)

pomysle jeszcze, moze sie skusze na ta Vitalmaxa, tanioszka
straszna, a opinie same pozytywne w sumie.

BTW - ethyl ester dobry jest? lepszy od mono? bo tez widze, ze cenowo calkiem w porzadku.




gdzie Wy widzicie tam 7kg bialka? 3kg olimpu + 0,9kg ostrowii + 0,33kg za punkty = 4,23kg wiec wcale nie tak duzo %)


aakg tez fajna sprawa sie wydaje, jakie konkretnie polecasz? i przy okazji - skoro celem jest power i pompa na treningu, to jest sens brac rowniez porcje aakg po treningu i w dni nietreningowe? tylko przed treningiem nie starczy?

hm, moze zrobie tak jak mowisz :>

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak napisales :D:
" 2x Olimp Whey Protein Comple 3x1000g + ostrowia 900g" = ~7kg :D

AAKG tylko przed treningowo, bedzie cool
do tego mono

za reszte jakies bialko smakowe, pozwól sobie na troche luksusu :D

dawaj soga !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
no to mi sie cos pomylilo %) 2x(3x1000g) nie byloby za 136zl %)

to aakg to jakie, bo znalazlem tylko olimpa i treca, olimp 71zł :/

Zmieniony przez - erminho w dniu 2008-08-03 17:48:35

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olimpa bierz, styknie ci 2-3 kapsy przed treningiem

bralbym tak:
whey 80 z vitalmaxa bialko z kretka jest 1,5kg
mono z vitalmaxa 300g
AAKG z olimpa

i masz cyklon na 2 miechy za***isty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planowanie cyklu

Następny temat

Piwko a spalacze

WHEY premium