SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamox czy Armidex

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
Witam. Sprawa ma sie tak kiedys kiedys dorobilek sie gruczolu malego od mety i go nie wyleczylem . Moge powiedziec zaleczylem tamoxem lecz do konca on nie zszedl. Teraz jestem na redukcji od środy wale propa turanabol i clenbutelon do tego armidex ktory nie przyszedl na czas i zaczelem bez antyestrogenu. Od soboty czuje ze ten gruczol sie powiekszyl i teraz nie wiem czy go antakowac tamoxem czy armidexem czy jednym i drugim na raz. Podpowie mi ktos co mam teraz zrobic ? Po jutrze bede jum mial Ari tamox bede mial na piatek.
Z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Arimidex, ćwiartka 3x week na razie daj.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94450 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
uzupełnij wiek w profilu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 152
Czy po tym armidexie powinno zejsc czy bedzie to dzialalo tak ze poprostu nie bedzie sie powiekszac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205561
Nikt nie da gwarancji czy zejdzie... powinien przestac sie powiekszac. Cofnac udaje sie czasami stosujac letro

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jeżeli to świeża sprawa to moze się cofnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
malina6
Czy po tym armidexie powinno zejsc czy bedzie to dzialalo tak ze poprostu nie bedzie sie powiekszac?



To już sam zobaczysz, wymacasz fizykalnie + spr sobie badaniami jak wygląda poziom.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

estrogeny dla kobiet po menopauzie

Następny temat

Bardzo niski testosteron - POMOCY!

WHEY premium