SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tak jak trzeba !CYKL II 30ml test 20ml deka Rozpiska

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3554

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Asmodeusz27
Co miesiąc ćwiczenia są zmieniane.
Miałem martwy i ławeczke miesiąc temu.
Dobrze posłucham się Ciebie.
Uważasz że jeżeli dodam do mojego treningu ćwiczenia wymienione przez Ciebie to będzie to grało czy całkiem powinienem zmienić ćwiczenia? (Jeżeli tak to prosił bym Ciebie o odesłanie do jakiegoś tematu lub pomoc w ułożeniu nowego planu) nie jestem ekspertem lecz amatorem każda rada się przyda. Dzięki.

A co do tego cyklu masz jakiś pomysł? ( gdy już ogarnę dietę i ćwiczenia).


To są podstawowe ćwiczenia, które powinieneś robić cały czas, z progresją ciężaru ewentualnie z kombinowaniem czasem różnych faz na chłopski opuszczanie/podnoszenie, pauza na dole itp itd
Kieruj się na dział odżywanie i trening dla początkujących i tam szukaj pomocy.
Jak już wszystko ogarniesz, poćwicz parę lat i dopiero wróć tutaj.

Myślę, że temat do zamknięcia.
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5542
Hmm temat nie rozwiązany.
Skończyliśmy na tym,że mam za mało doświadczenia ale sprawa cyklu dalej nie rozwiązana a w przyszłości komuś może się przydać. Jeżeli się mylę proszę o zamknięcie tematu bez odpowiedzi. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
nie rozwiazana bo nie kwalifilujesz sie do cyklu i fajnie ze martwisz sie o innych ale jak ktos bedzie ch ial pomocy w cyklu to wstawi temat z ankieta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5542
Ok w takim razie proszę o zamknięcie tematu. Dziękuję za nie pomoc bo przecież nie prosiłem o ocenę mojej osoby, treningu czy diety. Ankietę wypełniłem i prosiłem o pomoc w rozpisaniu cyklu a nie tego czy się kwalifikuje. Nie chce nikogo hejtować po prostu tematem postu było co innego.


Zmieniony przez - Asmodeusz27 w dniu 2018-10-09 12:15:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
kamilplnk
nie kwalifikujesz się do cyklu






Tu nie chodzi o wystawienie opinii na Twój temat, ale o Twoje podejście do diety i treningu po prostu jakiekolwiek sterydy są Ci zbędne, nie wykorzystasz potencjału w 100% więc gra nie warta świeczki, zrób jak mówiłem albo znajdź inne ,,lepsze'' forum gdzie rozpiszą Ci Twój cykl i będziesz zadowolony. Pozdrawiam




Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-10-09 12:20:07
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5542
Zaznaczyłem wcześniej że przygotowuje się do cyklu co nie oznacza że zaraz będę robił shooty. Kompletuje sprzęt, powiększamy swoją wiedzę. Po prostu chciałem posiadać wiedzę jak to rozpisać żeby było najlepiej. Z samego czytania postów nie znajdę odpowiedzi na moje pytania dla tego założyłem swój własny post. Świetnie, że zwróciliście uwagę na moją dietę i trening nie lekceważe tego i zmienię to. Forum uważam za najlepsze. Oczywiście stażu na siłowni nie przeskocze dietę i trening tak. Chciałem mieć sprzęt i rozpiske przygotowaną już w momencie gdy będę gotowy na cykl. A nie odświeżać od nowa temat.


Zmieniony przez - Asmodeusz27 w dniu 2018-10-09 12:34:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Ogarnij dietę i treningi, poćwicz trochę jak facet dopnij miskę, co do SAA pewnie zmienisz zdanie jeszcze kilka razy i wtedy jak już będziesz miał wszystko ogarnięte wróć tutaj z aktualną ankietą i będzie można pomóc.
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Asmodeusz27
Co miesiąc ćwiczenia są zmieniane.
Jak idzie progresja, to bez sensu zmieniać tak często. Szczególnie dla niezaawansowanego.


Zmieniony przez - xorton w dniu 10/9/2018 1:51:51 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Po co zmieniać , jak coś się sprawdza to się nie zmienia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5542
Po prostu wykupiłem sobie dietę i ćwiczenia z fabryki siły. Sam mam nie duże pojęcie o tym i ciężko u mnie z czasem by sam ustalić sobie dietę i ćwiczenia. Wydaje mi się że najważniejsze, że trzymałam się cały czas diety i rozpiski ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysoka prolaktyna niskie fsh po odbloku

Następny temat

Zbicie estradiolu

WHEY premium