SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo ITF vs WTF

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 33825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
J od 8 lat trenuje ITF i powiem wam ze to bardzo trafny wybór a co do WTF to nie ma prolemu o juz nie istnieją Prezydenta zwineli za malwersacje a federacja o ile wiem przeszła do GTF albo do IT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Bisi: nie wiem, skąd masz tak sensacyjne informacje, ale zmień źródło... bo dawno się tak nie ubawiłem.

Były prezydent WTF faktycznie siedzi. I co? I nic, bo w tej federacji zmiana prezydenta nie pociąga za sobą rozpadu całości. Wybrano już dość dawno nowego, federacja działa jak wcześniej... a już na jakiekolwiek przejście do rozpadającego się GTF nie ma co liczyć...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12
LOL ale typ przygadal :D

Iron

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4747
Niezlych newsów mozna sie tu dowiedziec

"W umyśle początkującego jest wiele możliwości, w umyśle eksperta parę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
Fakt nie byłem pewniem czy zamknelifedrację a z przejściem tomi sie pomieszało bo to właśnie wszycy przechodza do IT a tak pozatym to może i masz racje Gizmo bo wiem ze już troche w tym siedzisz ale Ci pozostali kolesie to wogóle ile trenują rok czy dwa :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Przepraszam, do czego wszyscy przechodzą?

O tym, co się dzieje w WTF, można bez problemu przeczytać na http://www.wtf.org - wystarczy znać angielski...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4747
Bisi jak czegos nie jestes pewien to nie pisz.
A co ma z tym wspolnego nasz staż treningowy?
1

"W umyśle początkującego jest wiele możliwości, w umyśle eksperta parę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
wiec tak przepraszam wszystkich urażonych (nie wiem czy tak to się pisze odrazu przepraszam za pisownie) a co do IT to International Taekwondo taka federacjaktóra stworzył bodajrze Mlody Hoi co do założyciele nie jestem pewniem ale chyba on ale napewno jakiś Koreanczyk tez troche ludzi tam nalezy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Bisi, ktoś Ci namotał na maksa z tymi federacjami. Nie ma czegoś takiego jak IT. Jeśli chodzi Ci o syna generała Choi, mistrza Choi Jung Hwa, to jest on prezydentem jednej z trzech organizacji pod nazwą ITF, z siedzibą w Kanadzie. Jest to najmniejszy z trzech ITF-ów i jakoś stadnego przechodzenia doń z WTF nie daje się zaobserwować (w ogóle większość przejść jest albo ITF->WTF, albo pomiędzy różnymi odłamami ITF i post-ITF). Jest jeszcze organizacja Taekwondo International (TKDI lub TI), ale to już zupełnie inna bajka i z Koreańczykami nie ma nic wspólnego.

Pozdrówka

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1396
Mojim zdaniem bardzije przydatne jest ITF przykladowo jakj ktos cie napadnie w ITF wyslesz mu pare piesci w zuchwe to tylko zeby wypluje
i ucieknie a w WTF'fie bendziesz go po brzuchu. Moze sie myle jak urazilem trenujacych WTF to przepraszam ale ITF tak myśle jest bardziej przydatne w bójce na ulicy.Tak mi sie wydaje jak cos to mnie poprawcie.Respekt za wytrwalosc dla wszystkich trenujacych TDK i wszystko inne

"...wrogom wyliczasz przyjaźń przeliczasz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

muay thai - poczatek.

Następny temat

Szpagat

WHEY premium