SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo, Karate Kyokushinkai, Muay Thai

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nigdy nie jest za późno na dopisanie sie do grupy, praktycznie przez cały rok nowi ludzie przychodzą - ja sama dołączyłam do klubu w styczniu i miałam dodatkową motywację do treningów, żeby dogonić grupe

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Lady M mam do ciebie pytanie jaki sprzęt trzeba by było zakupić i jakie są tego koszta co miesiąc??

Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2598
70 zł , potrzebne bandaże+rękawice+szczena raczej wiecej nie potrzeba:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Lady M kupel był 2 tygodnie temu sie zapisać to mu powiedzieli kolesie że ciężko bedzie mu nadrobić zaległośći

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
RDK: Mizzu Ci odpowiedział na początek tyle wystarcza, potem dokupujesz ochraniacze na piszczele i na krocze.

sixth: a to dziwne, większość klubów ma nieustający nabór do grupy początkującej ja uważam, że to wszystko kwestia samozaparcia jak będzie zasuwać na treningach i dodatkowo coś tam robić w domu, to do wakacji zrówna sie z resztą

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Dzięki wszystkim za wypowiedzi :) Już zdecydowałem i wybiorę się na Kyokushinkai nawet już mam kimono

Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a do kogo idziesz?
ja pięć lat prawie chodziłam na sekcje prowadzone przez Waldka Kęćko - fajnie było ale jak nastawiasz sie na walki, to jak najszybciej staraj sie uczyć u senseia Borowca

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2598
łooo ja też chodziłem do pana Kęćko ale jak byłem w przedszkolu^^ bardzo miło wspominam treningi odbywały sie bodajże na żytniej wtedy sorki za oftop ale musialem to z siebie wylac:)
E: zapomniałem,powodzenia RDK na treningach karate pzdr.

Zmieniony przez - Mizzu99 w dniu 2009-12-23 21:44:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Nadal są te treningi na żytniej (tam zawitam) i prowadzi je sensei Kęćko a co do senseia Borowca to słyszałem że trenuje bardziej zaawansowanych , ale ja raczej nie chcę brać udziału w walkach czy jakichś ustawkach(no może czasem) tylko żeby na ulicy obronić się przed jakimiś lamusami. Dzięki za wypowiedzi mizu i lady m . pozdro

Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
a na ulicy czym bedziesz sie bronił jak nie walką?
ja chodze od 6 lat do senseia Krzyśka Kęćko po wyleczeniu bioder i zrobieniu formy po przerwie od SW i ja zawitam do senseia Borowca

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gdzie mozna kupic jakis sprzet docwiczen?

Następny temat

sprzęt bokserski

WHEY premium