SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo, Karate Kyokushinkai, Muay Thai

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4068

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Co myślicie o Taekwondo, Karate Kyokushinkai, Muay Thai.Co jest najskuteczniejsze na ulicy? Co warto trenować? Jaki sprzęt obowiązuje? Prosiłbym o podanie wszelkich informacji.

Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Jeśli tak słyszłałeś to pewnie są ale wiedz że w każdym klubie karate to sparingi są dopiero jak masz większy stopień kyu

Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Co jest najskuteczniejsze na ulicy? 15 cm hartowanej stali albo pistolet. Teraz takie czasy... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
heh no racja ale mi bardziej zależy na bitce a nie na zabijaniu

Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
RDK893: poczytaj sobie tematy w dziale Combat/Samoobrona bo style stamtąd są traktowane jako najskuteczniejsze na ulicy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dobry fighter obroni się przed napastnikiem, niezależnie od stylu jakim będzie walczył

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
No ja dobrze o tym wiem tylko żeby być dobrym fighterem to trzeba od czegoś zacząć i właśnie nie wiem od czego. Po to założyłem ten temat

Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2598
ja na Twoim miejscu wybrałbym Muay thai ale to już zalezy od Ciebie na co pojdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
RDK893 z tego co wiem to nie ma teraz w Kielcach sekcji Taekwondo, była kiedyś na barwinku ale za mało osób chodziło i ją rozwiązali,Karate Kyokushin jest w Kielcach kilkanaście a może i kilkadziesiąt sekcji, praktycznie na każdym osiedlu, najlepsza sekcja jest w Garach u Krzysztofa Borowca, ale to głównie dla zaawansowanych, podstaw się tam nie nauczysz
Muay Thai są dwie sekcje, dla początkujących na Warszawskiej, dla zaawansowanych na Seminaryjskiej, ale teraz raczej jest już za późno na dołączenie bo oni tam wszyscy ćwiczą od września, ale jak chcesz to masz tu numer 788 077 101. pozdro

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Dzięki za wypowiedź sixth . A co do taekwondo to jest jeszcze WDK więc nie mów że nie ma

Kyokushin oznacza poszukiwanie
najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym,
psychicznym oraz duchowym."
Sosai Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2598
w jakich dniach te teakwondo niby jest na wdku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
"z tego co wiem to nie ma teraz w Kielcach sekcji Taekwondo"
czytanie ze zrozumieniem się kłania

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gdzie mozna kupic jakis sprzet docwiczen?

Następny temat

sprzęt bokserski

Wiecej