SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabela

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 416
Witam, chciałem się zapytać czy wartości podawane na tej stronie http://www.dobradieta.pl/tabele.php  są prawidłowe? Zna ktoś ją, lub rzuci okiem? Nie mogę się tutaj doszukać takich tabel, a ta strona się mi podoba, ponieważ jest przejrzyście wszystko i zanim zacznę układać, to się wole upewnić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tak, jest ok. pamietaj tylko, ze przy gotowych, pakowanych produktach, jak np. kasze moga wystepowac roznice, w zaleznosci od producenta. np. tabela podaje 72g wegli dla jaglanej, a np. moja na opakowaniu ma ich 62g. dlatego dla mnie dziennik, w ktorym sam nie moge modyfikowac wartosci danego produktu jest bezwartosciowy
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Jest ok , ale jak wyżej - znacznie lepiej sprawdza się dziennik gdzie mozna tworzyć swoją bazę produktów i edytować wartości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Witaj,
W skrócie wybieraj kalkulatory które możesz modyfikować.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak chcesz jeszcze z aminogramem itp bajerami to jedną z lepszych stron jest nutritiondata
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 416
dzięki, nie rozumiem tylko co macie na myśli mówiąc o modyfikowaniu tabeli? Ja robie tak, ze potrzebuje kilkanascie produktow stamtad wiedziec dokladne info z makro i kcal, a reszte licze sobie na kartce i rozpisuje do mojego zapotrzebowania. Moze cos zle robie, bo nie wiem na czym ma polegac edycja i modyfikowanie tabeli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
przeczytaj moja wypowiedz wyzej, a zrozumiesz. ale ok, napisze jeszcze raz. to, ze w tabeli produkt ma np. 75g weglowodanow nie oznacza, ze kupujac dany produkt z firmy X wartosc bedzie 75g, moze byc np. 70g, a z firmy Y np. 67g. i wtedy wchodzisz w swoj dziennik, szukasz tego produktu i go edytujesz, bo zakupiles taki, gdzie ma wegli 67, a nie 75 jak podaje dziennik. czaisz?


Zmieniony przez - czellista w dniu 06/07/2020 10:26:48
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 416
czaje czaje, to wiadomo, troche co innego zrozumialem, dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 416
Żeby nie zaśmiecać zapytam tutaj, o wielkość posiłków, oczywiscie tygodniowa kalorycznosc i rozklad taki sam, ale lepiej w dni treningu jeść więcej, a dni bez mniej, czy codziennie po równo, czy kompletnie bez znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
rózne są strategie, jak chcesz w treningowy możesz zjeść 200-300 kalorii więcej jak potrzebujesz wiecej energii do treningów a w nietreningowy o te 200-300 zjeść mniej.

Co do tabel że w jednej bedzie ryż miał 70g węgli w innej 72g, bna opakowaniu 74g wegli to aż tak nie podchodź do tego, bo nawet i ziemniaki w zależnosci od pochodzenia, czy młode stare itp będą miały różną kaloryczność i nie określisz tego.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38525
anubis84
jak chcesz jeszcze z aminogramem itp bajerami to jedną z lepszych stron jest nutritiondata


Pytanko przy okazji ktoś zna jakiś zamiennik strony, kalkulatora, aplikacji etc. tylko po polsku? żeby były np. te aminogramy lubię się czasem tak zagłębić poczytać co nie co aż do przesady żeby amiogramy sprawdzić poczytać doedukować się.


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-07-31 14:49:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Interpretacja wyników badań tarczycy

WHEY premium