SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taśmy ,Gumy---rodzaj, jakość, cena

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
Hubert.... Tak niecierpliwie się bo czas matki, ale ty wolisz się czepiac niż pomóc...tacy na forum też są potrzebni, podnoszą morale kogoś kto zna i pomoże, tak więc na przyszłość, dziękuję za twe wypowiedzi, jak bym chciał leides- to bym tam napisał, ale twa wypowiedź daje do zrozumienia że cw z tasmami są dla tylko kobiet. Nie wypowiadaj się

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
O takie tasmy Ci chodzilo,niebieska kosztuje ponad 200zl(27-68kg),najmniejsza kosztuje ok35zl(2-7kg)jest dobra do rozgrzewki,caly zestaw kosztuje kilkaset zlotych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
Dokładnie takie, bo to co na naszych aukcjach jest to wszystko do pilatesu raczej.... Prześlij mi link na emila gdzie znalazłem takie gumy

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
ukazs
Hubert.... Tak niecierpliwie się bo czas matki, ale ty wolisz się czepiac niż pomóc...tacy na forum też są potrzebni, podnoszą morale kogoś kto zna i pomoże, tak więc na przyszłość, dziękuję za twe wypowiedzi, jak bym chciał leides- to bym tam napisał, ale twa wypowiedź daje do zrozumienia że cw z tasmami są dla tylko kobiet. Nie wypowiadaj się




Serio jesteś taki niekumaty?
Z ostatnim zdaniem delikatnie Cie poniosło.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-04-14 10:11:50
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
Maxwell rd, gdzie znajdę te gumy, co wrzuciles zdjecie

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie chcesz Ladies to trudno, nie powiem, pomimo, że dużo na różnych gumach/tubingach trenuję.

I nie ciśnij tu pyerdół o pilatesie żadnym, akurat z tym trafiłeś jak ślepy w kolano, bo w Ladies propaguje się treningi siłowe, a nie dywanóweczki. Dwie dziewczyny z gumami robiły sylwetki na Debiuty 2013.

Mój zestaw ma opór 130kg.

P.S. Nie Tobie przypada ocena/decyzja tego, do czego moderator jest zobowiązany.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-04-15 15:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tym tekstem o pilatesie się chłopaku pogrążyłeś. Panie, do których Cie odesłałem trenują ciężej i na większych ciężarach od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
No i dostało mi się...może i zasłużonej, dzięki za pomoc i krytykę, temat jest zakończony, proszę o usunięcie
Proszę o kontakt priv. Huberta w sprawie treningu personalnego


Zmieniony przez - ukazs w dniu 2013-04-15 21:17:24

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Crossfit"

Następny temat

Paelo na siłę/wytrzmałość

WHEY premium