SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TYPER MMA 3 EDYCJA - TEMAT DO ROZMÓW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5038
Dzieki Wojt chociaz za szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Ja Cie chetnie wrzuce na liste ale nie chce byc potem zlinczowany. Dlatego pytam

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Dorzuć go W0jt zawsze to lepsza rywaliacja i ładnie mu poszło szkoda tych pkt.

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Jeśli chodzi o mnie to jestem na nie. Regulamin jest jasny i klarowny a czas na podliczenie jest wystarczający. Jeśli będziemy pobłażliwi wobec jednego przypadku, po kolejnych kolejkach będzie tych przypadków więcej.
Takie jest moje zdanie

Zmieniony przez - chamakolej w dniu 2010-11-25 12:47:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Mnie to lata, jeśli nikt nie majstruje przy punktach , to żadna różnica kiedy podsumowuje, byle przed kolejną galą.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5038
Sc0rp0w i TezAndrzej dzięki za wyrozumiałość wiem ze jest regulamin i z nalezy go przestrzegac (typy oddałem w terminie i przy punktach nic nie majstrowałem, pomimo opoznienia w podliczeniu punktów zrobiłem to przed następną galą więc nie ma bałaganu w punktacji) "chamakolej" nie jestem pierwszym wyjątkiem, są na przykład typy oddane później niż 24h przed galą ale ich typy liczą się chodz regulamin mówi o 24h) Ja nie robie z tego problemu bo wiem ze sa rozne sytuacje zyciowe i jezeli ktos dał typy 10 godzin przed galą a nie 24 to i tak nie znał wyników i zadnego wałka w tym nie ma. Jestesmy tylko ludzmi i czasem ludziom wypadają rozne sprawy lub problemy (np ze sprzetem). Szanuje Twoje zdanie. Prosze innych uczestników o wyrozumiałość i opinie w sprawie moich punktów. Obiecuje ze nastepnym razem dotrzymam również terminu podliczenia punktów i na forum bedzie panowało "prawo i sprawiedliwość" na razie 2-1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Mi to też lotto i tak już nic nie wygram raczej możesz podliczać nawet rok po gali xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
Ja jestem za , sam jestem lekko spoznialski :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
strace swoje miejsce, ale ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5038
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc ! Dobry klub mma stosunkowo blisko śrutki Poznań

Następny temat

TYPER MMA 3 EDYCJA - REGULAMIN

WHEY premium