SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TYPER MMA 3 EDYCJA - TEMAT DO ROZMÓW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W związku z tym, że nie ma 100% zgodności(chamakolej), moim zdaniem, było by nie do końca uczciwie przyznanie pełnej punktacji. Myślę, ze uszczuplenie o np 5pkt, nikomu nie zrobi krzywdy, a każdy też będzie pamiętać o swoich interesach. W ten sposób Valiant dostanie większość punktów i będzie oczko mniej od chamakolej, który miał uwagi.

To tyle z mojej strony.

Ostateczną decyzję niech podejmie wojt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5038
B-Real niech bedzie tak jak mówisz- zgadzam sie na odjęcie 5pkt. Ale oczywiście ostateczna decyzja nalezy do Wojta. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
czekamy na wiecej typujacych zeby sie wypowiedzieli.


nastepne typujemy UFC 124

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Mi to też bez różnicy, mimo że przez to spadnę w klasyfikacji. Tylko powiedzmy, że to wyjątek, żeby potem inni się nie pchali bo się chaos zrobi

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
w0jt a nie moglibyśmy też typować - Strikeforce Babalu vs Henderson?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Z tym jest o tyle śmiesznie, że ciągle nie są oficjalnie potwierdzone walki z Anderkardu.... To ogólnie szerzej nieznani zawodnicy.

No ale do czasu typowania już powinni być zaklepani...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Striceforce i finał tufa są w tym samym czasie, może i to obstawy, bo tak coś nie zbyt często typujemy i fajnie by było jakbyśmy obstawili główne karty obydwóch gal, a undercardy zostawili w spokoju.

Co do sprawy podliczenia pkt to w sumie mnie to obojętne czy później zostały podliczone punkty, tak samo czy by typy zostały wysłane nawet z godzinę przed rozpoczęciem gali, ale skoro jest regulamin to się go trzymajmy. Ja jestem za opcją, aby odjąć mu te 5 pkt za kare, a resztę mu zaliczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
Jeśli koledze coś wypadło to w czym problem. Jest regulamin, ale moim zdaniem jest za mało czasu... Podliczenie powinno się zaliczać np do następnej typowanej gali, bo co to za różnica? Ale nie będę teraz mówił o regulaminie. Jak dla mnie możecie mu nawet dodać te 5 pkt i tak przez 123 jestem tyle pkt w plecy, że w pierwszej 10 nie będę

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Regulamin jest po to żeby sie go trzymać, ale teraz ten pierwszy i ostatni raz wyjątkowo można Valiantowi podliczyć punkty i zarazem stanowczo ostrzec że trzymamy sie od tej pory regulaminu i nie ma wiecej wymówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Ja tam trzymam się swojego i uważam że wszyscy wobec regulaminu powinni być równi bez względu na to czy ktoś jako pierwszy go złamał czy jako drugi. Jeśli regulamin jest zbyt surowy to powinno pomyśleć się nad jego zmianą a nie zwalniać z obowiązku jego przestrzegania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc ! Dobry klub mma stosunkowo blisko śrutki Poznań

Następny temat

TYPER MMA 3 EDYCJA - REGULAMIN

WHEY premium