SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TVN niedziela godz 22.25

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Nie wiem co jest dla mnie bardziej brutalne. Paromminutowa walka "z minimalnymi regulami", czy koniecznosc okladania sie z przeciwnikiem po ryju przez dobrych 12 rund. A jakos boks nie jest uwazany za "krwawe zawody, zakazane w cywilizowanych krajach"

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
ok darek michalczewski na tobie siądzie i zacznie cię nadu*cać - to będzie brutalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
Vitamina jesli na jakolwik dyskujse masz tylko tyle do powiedzenia to raczej swiadczny to o twoim intelekcie. A ze nie potrfisz zdefiniowac oraz zrozumiec slowa brutalnosc to nie moj problem.
Otoz dlamnie brutalnosc wystepuje wtedy kidy jedna osoba jest atakowana prze druga wbrew woli tej pierwszej. Jesli nei ejstes wstnie tego pojac to twoj problem.
Boks uwazny jest za sport brutalny. W nim tazke nie widze nic brutalnego. Brutalny staje sie wtedy keidy jedna osoba zaczyna faulowac.
A co do tego ze nie jest zakazany to naprzyklad na Islandii jest.
Mam znajmoge w Islandii i strsznie irytowlo go to ze zabronili boksu zawodowego a nic nei robia zeby przeciw dzialc narkomanii w kraju.

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
a kto pisał że nie jest zakazany?!!
w szwecji zawodowy jest owszem- ale nikt nic o tym nie piał tutaj więc o co ci chodzi
definiuj sobie brutalność jak chcesz ale nie jesteś językoznawcą więc rób to na własny użytek (np. zdefiniuj sobie "UWAGA WYSOKIE NAPIĘCIE" - ale nie tłumacz mi tego wyrażenia bo jest oczywiste tak jak "brutalność")

Jeśli chodzi o przytyk do twojego pogaństwa, to uważam że nikogo nie obrażam bo to nie religia tylko choroba umysłowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
Slawek jest z Bytomia i wpada do Gliwic potrenowac bjj
w czwartek mialem "przyjemnosc" z nim sparowac

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2809
Kwestia z boksem byla do Hadouken'a.

"Jeśli chodzi o przytyk do twojego pogaństwa, to uważam że nikogo nie obrażam bo to nie religia tylko choroba umysłowa" Nie zwroiclem uwagi ze to byl przytyk bo jesli na argumnty do dyskusji na jakikolwiek temat wysuwasz to, to raczej powinienes obawiac sie o swoj intelekt a nie moj.
Bo jak widze zadnych konkretnych przykladow na to ze walki MMA sa brutalne nie podales nawet zdefiniowac slowa brutalnosc sam dla sibie nie potrafisz.


Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

Sventevith - The Ancient Pagan God Of Slavs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednym slowem : zalosne. :P szkoda tylko tego modela, mogl ziomek wygrac ale bzdurne przepisy nie pozwolily :(

<>jaroozel rox!<>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
No tak wszyscy pisza ze to beznadzieja ale chyba chodzi o przedstawienie tego w programie. Bo co do zawodnikow to czy sa w Polsce lepsi, ktorzy juz startowali. Jest duzo szumu wokol vale tudo duzo promocji ale tu nagle dowiaduje sie ze juz sa goscie z Polski, ktorzy startuja i to w Rosjii.
Kto ich przygotowywal? Gdzie trenowali?

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Co do modela to jest to Krzysztof Kulak z Bytomia, gdzie trenowal itp to nie mam pojecia, natomiast czesto z nim walczylem i chlopak jest dobry, ma warunki i wogole. Co do pana Slawka to hmmm no nie wiem nie walczylem z nim, nie znam go za dobrze ale wypadl licho ;)
Chlopaki pojechali tam z zaproszenia naszego Senseja z Rosji Taira Narimanova (ktory zreszta sie tam przemknal przed kamera w pewnej chwili), Krzysiu byl zaproszony z racji tego ze wygral tegoroczne zawody w Bytomiu (te full contactowe). Pan Zakrzewski nie wiem :)
No coz, moze sie w koncu cos ruszy w Polsce, chociaz nie powinni dawac glupim reporterom takich materialow do opracowywania, bo zrobili z tego Bog wie co. W grudniu w Bytomiu byly podobne zasady, ale ma macie w kimonach i to juz nie bylo "bestialstwo", wystarczylo postawic klatke i dac pare swiatelek i juz mamy do czynienia z "barbarzynstwem". Najgorsze jest to ze niektorzy ludzie sa na tyle glupi zeby wierzyc slepo w to co mowi telewizja (np. moi rodzice). Kilka przypadkow smiertelnych ha!!! smiech na sali :). O albo to ze takie walki sa dozwolone tylko w "zacofanych" karajch - no spoko o ile USA i Japonia to zacofane kraje :D
Eh zdenerwowalem sie tylko tym programem niepotrzebnie :)

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7021
Ale chyba nie w calych stanach jest dozwolone... Tylko w niektorych...

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

"... gdy ktoś mówi: ?Umiem już wszystko?, myli się - nie poznał on prawdziwego ducha muay" - Kaet Sriyapai

Pozdrawiam!
jocker_

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor w Rings

Następny temat

gdzie nalezy bic

WHEY premium