SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENINGI W GDYNI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 449
Ktoś trenuje w Gdyni mma lub w pobliżu?? Proszę niech ktoś napisze kiedy? gdzie? jak? Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
użyj wyszukiwarki tam wszystko znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 449
Szukałem i tylko znalazłem info o treningach u Jakubka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Przyjdź i zobacz jak wygląda trening u mnie. Nie trenujemy stricte MMA, chociaż sparujemy również i w tej formule. JKD to oprócz walki bez broni także walka nożem i pałką, strategie przeciw broni, sytuacje uliczne, 1na2, 2na3, 5na7 itd ;)

W pierwszym roku treningu istnieje podział na dystanse, aby nauczyć sie podstaw: jeden trening stójka (bokserska, muaythay, savate), jeden zwarcie (muaythai, zapasy,fma) i jeden parter (bjj, sambo, catchwrestling). Później łączy się wszystko w całość i w drugim roku treningów nie ma już takiego sztywnego podziału.

Uczymy się od najlepszych: Paul Vunak, Draculino, Rodney King, Rick Young, Zdzisław Soczewiński itd

W lutym przyjeżdża do nas na seminarium Rick Young - czarny pas BJJ, Full Instruktor JKD pod Danem Inosanto, instruktor Muay Thai, czarny pas judo...

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Matt Serra vs Georges St. Pierre

Następny temat

Idealna sylwetka do K1/MMA

WHEY premium