SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TKD + ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Jeśli połączyć z tym, co było na treningu to co innego. Problem w tym, że nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie nigdy nie kładziono nacisku na ręce. Więc jak chodziłem na TKD nie miałem żadnych wskazówek odnośnie rąk.
To dobrze robi ten trener, bo ręce to podstawa .
Dzięki za soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Dakeyras: akurat trener Orientu Czestochowa kladzie duzy nacisk na
rece, z tego sa w polskim GTF znani. Ich styl walki przypomina w duzej
mierze kickboxing.

Walkiria - jesli w ostatnim sezonie bywalas na zawodach, to tez na
pewno sie spotkalismy. Ja jestem z Dana :)

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GizmoTKD ma racje, trener Orientu Z. Pawlak kladl nacisk na rece i dlatego jako klub zdobywalismy przewaznie pierwsze miejsca, bo inni zawodnicy sa zupelnie nie przyzwyczajeni do czegos takiego(tzn. "nawalanie" sie jak w boksie).
GizmoTKD- jesli jestes z Dan Swidnik to powiem szczerze, ze bylam u was na zawodach nie dawno, ale nie jako zawodnik, a opiekun
sog dla Ciebie


Pozdrawiam wszystkich

Życie to ring, a ja rzucam wszystkich na deski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Walkiria: no to na pewno sie spotkalismy: Ja bylem glownym organizatorem tych zawodow (taki facet w garniturku i okularach, w narozniku swidnickiej sekcji)... ;)

Pozdrawiam serdecznie. Zawsze walki z Waszym klubem sa ciekawe i faktem jest, ze Orient ma bardzo silnych i konkretnie sie lejacych zawodnikow.

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
No to wielki + dla Twojego trenera. Przynajmniej wie, że walka to nie film rodem z Hong Kongu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GizmoTKD! Jedziesz do Szczecinka na Puchary druzynowek? Jesli tak to napisz, czy wystawiasz zawodnikow. Ja sie powaznie zastanawiam nad wyjazdem:)

Drygu, a Ty jedziesz?



Pozdrawiam

CARPE DIEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
witam walkiria co u ciebie a propo tematu to tez cwiczylem w tym klubie i zgadzam sie z jej opinia sog dla ciebie

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciao Jackens:)
U mnie po staremu, nadal cwicze:) ale w Gladiatorze, a ty co teraz porabiasz cwiczysz nadal TKD, czy przerzuciles sie na cos innego? Nie wiem czy wiesz, ale ok.15-17.11.2002 w Szczecinku, beda Puchary Polski druzynowek, daj znac czy jedziesz.
Dzieki za soga!
Odwdzieczam sie

CARPE DIEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Walkiria: raczej nie pojedziemy, MP nas finansowo rozłożyły na maksa i do tej pory spłacamy długi (końca nie widać). Mamy bardzo ograniczone środki z dotacji, które już dokładnie rozplanowaliśmy. Zresztą trudno będzie nam skompletować pełną druzynę, a jechać dla samej wycieczki, to trochę drogo...

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jackens!
Jedziesz ze mna na sparingi do Opola?

CARPE DIEM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bob Sapp wzrost i waga?

Następny temat

Seminarium BJJ z Royem Harrisem w Trojmiescie!

WHEY premium