SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMO SPEED EXTREME

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
Witam!
Nie wiem gdzie to napisać więc piszę tutaj.
Jestem piłkarzem mam 180 cm / 82kg wagi pewnie więcej jak to po świętach jest.
Dlatego zastanawiam się czy nie zaopatrzyć się w THERMO SPEED EXTREME dodatkowo będę biegał i albo abs albo a6w + pompeczki przysiady ew spróbuje jakiś air alter czy coś takiego ( z tym ostatnim jeszcze pomyślę). Chciałbym zrzucić parę kilo myślę że do 75 kg by było dobrze. Dlatego pytam czy TSE jest odpowiednim wspomagaczem spalania tłuszczu czy lepiej coś innego kupić? Czy nie będę przy tym bardziej osłabiony albo czół jakiś innych dolegliwości? Myślałem również nad jakąś szybką stratą paru kilogramów a następnie trzymanie tej wagi.
Co Wy o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
jeśli nie chcesz po diecie wrócić do poprzedniej wagi to nie ma sensu. 2900 daj na początek nawet. max możesz tracić 1kg na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
myśle że przy tym wzroście to nie jest za wysoka waga....wage masz raczej odpowiednią, ale jak chcesz schudnąć to lepiej zacznij od intensywniejszych treningów, aerobów itd a chemie zostaw sobie jako ost deske ratunku;)
ja mam ok 85kg 177cm i uważam sie za szczupłą osobe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
on jest piłkarzem, zbyt duża zbędna waga --> mniejsza wydolność przy bieganiu podczas meczu.
TSE jest wg mnie dobry, zawsze go stosuje i mogę polecić. Bardzo dobrze pobudza także.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
no tak rozumiem, może nie mam nadwagi czy coś ale po prostu jakiś wspomagacz na okres przygotowawczy bym chciał zastosować. więc czy jest sens brac tse albo olimp tse?

pytanie z innej beczki jakieś wspomagacze dla sporotwców zebym nie odczuwał zmęczenia i witaminy itp? ISOSTAR ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
TSE dobry na pobudzenie przed treningiem
zmęczenie będziesz odczuwał zawsze ale witaminy możesz dokupić jeśli czujesz
Isostar to izotonik popijaj go w czasie treningu, będzie dobre nawodnienie organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
no tak ale teraz co lepiej TSE czy samo OLIMP ?
będę trenował 4-5 razy w klubie + domator.

czyli polecasz isostar czy może jednak jakiś inny izotonik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
Firma OLIMP wydała produkt TSE, czyli TSE olimpu
isostar jest b. dobry ale jeden z droższych, z tańszych może być ISO PlUS olimp czy energy drink z maxima, czy nawet powerade czy gathorade
Tych izotoników masz naprawdę dużo do wyboru a nie różnia się zbytnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
żebyś miał więcej niż jedną opinie to też polece TSE. Dobry spalacz w miare tani i dadatkowo zaye.biście pobudza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
no a to sam nie wiem już bo czytałem przed chwilą parę artykułów i patrze i niby jakiś TSE i Olimp TSE czyli wychodzi na to że to jest to samo? :)
No tak ale mówię tutaj żeby kupić isostar taki w większym opakowaniu żeby samemu go przygotowywać po prostu.
Co do TSE jeszcze efekty będą bardziej widoczne z zewnątrz czy na wadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105
Podbijam a zarazem pytam czy jest to bezpieczne dla zdrowia? Bo jednoznacznej odpowiedzi nie dostałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
Efekty powinny być widoczne na wadze a co za tym idzie to też z zewnątrz
Tak, jest jak najbardziej bezpieczne dla zdrowia, tylko nie bierz w późnych porach bo będziesz miał problem z zaśnięciem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No xplode pytanie odnosnie daty waznosci

Następny temat

Green Magnitude czy Horse Power??

WHEY premium