SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST sucha masa : dsdamian

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
po to pisac zeby kazdy widzial jakie wykonujesz cwiczenia jakim ciezarem wychodziles i jakie sa postepy opisywac swoje odczucia i na biezaco zmieniac cos w celu polepszenia efektow np konsultujac z kims kto czyta i ma jakies zastrzezenia mysle ze to dosc wazna rzecz bo pozwala naprowadzic na lepszy tor.
Pozatym co do cwiczenia nietechnicznie -pompki robione za plytko ale takie bylo zalozenie nie robic do konca tylko kawalek ruchu,francuskie tutaj troche sie zagalopowalem ,ale nie to jest wazne i patrzac na kazdego ktory robi test uwazam ze do kazdego mozna by sie przyczepic do techniki wykonywania ruchu , takie moje zdanie pozatym niewazne kto wygra test bo nie o to chodzi jesli robiles tylko po to zeby zgarnac suple to gratuluje robisz test dla siebie a nie dla innych i robisz po to zeby ludize mogli tobie pomoc to pierwsza sprawa.Pozatym upierajac sie i zarzucajac cos kazdemu wiekszosc ropi wpisy nieregularnie , nie opisuje treningów i wypiski sa dosc biedne .



Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-01-08 15:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Rozumiem, skoro nie bylo jakiejs problematycznej kwestii to spoko.
Tylko rozpisz sile przed i po, hehe..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
center, ty to nerwus jesteś

co do wygrania testu juz napisałem, co o tym sądze, pozatym SLA SIEBIE, to ja trenuje, a test robie dla uzytkowników, żeby cos tam sie nauczyli, a nie dla siebie, w woli ścisłości

Wodyn, proszę ja Ciebie:

Wyciskanie na skosie:
początek: 50kg, 55kg, 60kg, 65kg: 10,10,10,7
koniec: 65kg, 70kg, 75kg, 80kg: 10,10,10,6

wyciskanie na prostej:
przed: 100kg x2
po: 100kg x7

przysiad nie sprawdzałem niestety, a martwy ciąg jak wiesz nie praktykuje.

jeśli chodzi o mniejsze grupy mięśniowe, to nie sprawdzałem skoków siły, bo cóz mam pisać że w ściąganiu linek wyciągu doszedłem już do 5 klocka na maszynie


foty lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359


biceps i bark widać że też coś się zaokrągił.

przed: 38,3
po: 40,7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359


plecy, niewielką róznicę na fotce widać, w rzeczywistości wydaje się że poszło coś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359


triceps, a pół roku temu wydawał się taki duzy

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2007-01-08 15:42:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
gdzieś mi się zawieruszyło zdjecie "bicepsy tyłem" i "klata".

Znajde to wrzuce, ide szukać.

co do wagi:
start: 88kg
koniec: 98,5kg
waga na czczo w obu przypadkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
czym zes sie posmarowal ? lapka ladnie poszla podoba mi sie plecy tez widac ogolnie na + . Z natury jestem nerwowy ale tutaj sie nie unosilem nerwami tylko ogolem oceny wszystkiego bardziej chodzi mi o to ze inni ludzie patrząc na test wlasciwie nie widza w nim za duzo bo nie ma wypisek zmiana sily tylko w niektorych cw i tak wiesz troche chaotyczne patrzec teraz przez pryzmat tego czytelnika testu i patrzac na srodki itd chcac robic cykl interesowaloby mnie jakie ciezary uzywasz jak wyglada twoj trening dokldnie co do cwiczen powtorzen itd jakie odczucia zmiany to wszystko daje jakis obraz jednak mimo wszystko na plus zmiana fajna niema co ladnie.Tylko zarzuc co do prowadzenia testu , co tez swiadczy najmniejsza ilosc wpisow no ale jesli nie zalezalo Ci na tym to przeciez twoja sprawa.Masz soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
heh niczym sie nie smarowałem.
solarka e7d przeciw syfom

wiem że mało pisałem, ale tak jak pisałem strone wczesniej.
center zapraszam cie na piwko.. ykhm zapraszam na WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
spoko ale zapros na cos porzadnego matrix syntrax 5.0 czekolada slyszalem ze wymiata bo dosc mam ostrowii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I cykl meta czy tak moze byc poradzcie ocencie itp poleca sogi!!!

Następny temat

Efedryna w czym najwięcej

WHEY premium