SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTONOX

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, sieć zalewa fala nowego produktu jakim jest TestonoX
Próbowałem znaleźć na jego temat informacji ale na żadnym forum nie ma o tym wzmianki a myślę że temat dość ciekawy
Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy TestonoX jako pierwsze ukażą nam się ogłoszenia z olx gdzie produkt jest wystawiany za około 120 zł
Opisywany jako produkt dzięki któremu nabierzemy tyle i tyle masy mięśniowej i ze spalimy tyle i tyle tłuszczu
Na pierwszy rzut oka czyste oszustwo mające na celu zarobienie na nas kasy coś ala mass extreme
Szukając dalej natkniemy się na stronę producenta https://pl która tez zbyt wiarygodnie nie wygląda jakiś fake certyfikat wgl strona wygląda jak reklama mango
Lecz to co mnie zaciekawiło i chyba dlatego tez założyłem ten temat to fakt że trochę niżej znajdują się screeny z Instagramów 4 mężczyzn (realne konta i zdjęcia)
którzy jak widać polecają ten produkt
I nawet jeśli produkt nie działa a myślę ze tak jest to trzeba to uświadomić ludziom bo w internecie jak już pisałem żadnej obiektywnej opinii nie ma, a może jednak działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Każdy z nas chciałby zmienić swoją sylwetkę. Idealnie byłoby, gdy osiągnąć to szybko, jak najmniejszym nakładem pracy i pieniędzy. Z tego też względu pierwsze, o czym myślimy, to suplementacja. Bez wątpienia dobrze dobrana ma istotne znaczenie w kształtowaniu sylwetki. Jednak łatwo naciąć się na produkty niewiele pomagające za bardzo wysoką cenę.

W obecnych czasach kiedy to reklama na internecie jest bardzo prosta, a rynek mocno rozwinięty, powstaje wiele firm suplementacyjnych, które żerują na naiwności osób niedoświadczonych. Wypuszczane są suplementy o śladowej ilości składników aktywnych za wysoką cenę. Tworzona jest strona, na której znaleźć można opinie klientów, zdjęcia przemian ukradzione z zagranicznych serwisów i opis produktu, dzięki któremu każdy, kto zastosuje ten suplement, zmieni swoją sylwetkę diametralnie w ciągu 4 tygodni.

Nie trzeba być szczególnie bystrym, żeby domyślić się, że jest to niemożliwe. Jednak znajdują się naiwni, którzy wydają niepotrzebnie pieniądze. Jednym z tego typu produktów jest Testonox. W składzie śladowe ilości argininy, tribulus, beta-alanina za wysoką sumę pieniędzy. Zdecydowanie polecam unikać tego typu suplementów, a zakupy robić w sprawdzonych miejscach: https://sklep.sfd.pl/

Więcej informacji odnośnie do oszukanych suplementów można znaleźć tutaj: https://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384-s16.html#post6



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
largina,beta alanina,tribulus :) gdy kupisz osobno i polaczysz,koszt wyjdzie ( niechce przeklamac ,a szukac tez mi sie niechce ,wiec strzelam),okolo 60 zeta,dzialanie zwiekszajace poziom testa w organizmie-zadne..,lub znikome


panowie ze zdjec jada dobre cykle ,a nie largina,beta alanina,tribulus :)




Zmieniony przez - hcp w dniu 01/04/2018 14:39:50

Zmieniony przez - hcp w dniu 01/04/2018 14:40:27

Zmieniony przez - hcp w dniu 01/04/2018 14:42:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
Jezeli jesteś kumaty i masz jakieś pojecie o tym sporcie to napewno nie kupisz tego produktu . To jeden wielki kit . A kolega ze zdjęcia to nawet tego preparaty nie miał w ręce ;/)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
A koszulka tego pana zrobiona jest w Photoshopie Mega widać, a co do produktu - sensu nie widze, szkoda kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
ten produkt się idealnie wpisuje tutaj
https://www.sfd.pl/_CUD_SUPLEMENTY_men_solution,_somatodrol,_probolan,_metadrol,_acai_berry,_methoxy_i_inne.-t1055384-s16.html#post6


Co chwilę się pojawiają nowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Według mnie neturalny produkt. L-arginina,Beta-alanina, Tribulus L-tetris. kofeina i kilka innych składnków, przeważnie boostery testosteronu sa ubogie i mają w składzie tylko tribulusa, a produkt wyzej ma kilkanascie składników co więc rzeczywiście cena nie jest zbyt wielka a optymalna. Wiadomo każdy celuje w tą branżę, ale osobiście nie testowałem.Produkt pewnie działa, ale w jakim stopniu to zależy od predyspozycji genetyki napewno więc niema co hejtować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
Patryk możesz tu być ale skończ pisać bzdury , redox to całkowicie inny produkt
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Spoko Flex.. :) Redox sam osobiście polecam znajomym fajny produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
J/w też nie rozumiem.. ktoś mi kasuje post? TestonoX to Produkt neutralny moim zdaniem więc nie rozumiem działać działa i to widać po gościach z instagrama,PatrykRedox jest dobrym spalaczem, który brałem i działa, więc też mogę polecic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
Jak dla Ciebie wyznacznikiem są zdjęcia z instagrama to gratuluje . Dorośnij .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekki spalacz

Następny temat

Dieta redukcyjna.

WHEY premium