SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Produkt X - F.A. - WojtekX pods.str.11

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
czesc
wlasnie wypilem ostatnia porcje produktu X :)

wczoraj na treningu robilem nogi.
na poczatek przysiady
zaczalem od malego rozgrzania sie. 50kg x 16
i 70kg x 12, potem 80kg x 10, 85x 8 i 90 x 8

pozniej martwy ciag na prostych nogach 4 serie

i 3 serie wspiec na palce z kolega na plecach :)

jutro podsumowanie. wieczorem

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no to juz sie nie moge doczekac moje podsumowanie tez bedzie jutro lub we wtorek
Pzdr.

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
CZesc

Pora na podsumowanie.

Wiec zaczne od tego co jadlem:
- Produkt X
- Premium Nutrition GL-6 - 600g
- Sports One Power BCAA 250tab
- AM-Day & PM-Night Protein 2x 1kg

Sklad produktow mozna zobaczyc na tej stronie www.fitbody.pl

1. Produkty

-Produkt X. Skład mi nie znany. Smak miał przyjemny, choc czuć było "chemie". Rozpuszczalność nawet ok., poza tym ze na dnie zawsze zostawaly drobne brązowe ziarenka.
Brałem go tak: 1 porcja rano w dni bez treningu i 2 porcje w dni treningowe - przed i po treningu. Produkt dobrze pobudzający, pare razy chyba tylko dzieki niemu moglem zrobic dobry trening, bo byłem zmeczony po pracy.
Raz dalem koledze do zjedzenia porcje przed wyjazdem na disco, żeby zobaczyc jak podziala na inna osobe. Mowil ze był zmeczony strasznie, bo caly dzien był na budowie. Pozniej jednak przetańcował całą noc. Pozytywnie ocenil dzialanie PX,

- Premium Nutrition GL-6 - rozpuszczalnosc dobra. Smak tez jest ok., choc na początku taki sredni się wydawal. Produkt wydajny, w opakowaniu 100 porcji starcza na długo.
Mysle ze pojedynczo ciezko będzie ocenic mi jego dzialanie, podobnie jak BCAA
Zwiększyl na pewno rgeneracje. Pompa na treningu tez po czesci jest zasluga tego produktu.

- Sports One Power BCAA - Razem z Gl-6 zmniejszaja czas potrzebny na regeneracje, małe tabletki łatwe do połknięcia
nie wiem w jaki inny sposób można ocenic BCAA

- AM-Day & PM-Night Protein. Smak obydwuch bialek bardzo dobry. MI się nie nudzil, ale dla mnie to nawet ostrowia była ok. Niemniej jednak pilem z przyjemnością. Dobra rozpuszczalność, zadnych prolemow żołądkowych.


Moja ocena całego zestawu jest bardzo dobra. Na treningu bardzo dobra pompa, zauważalny wzrost sily i wytrzymałości. Lepsza regeneracja.
Moim celem była beztluszczowa masa ciała. Ten zestaw w pełni spełnił moje oczekiwania.
Mysle ze ten wynik masowy mogę uznac za dobry, biorac pod uwage to ze nie jestem typem masowca oraz okres, w którym miałem przyjemnosc testowania, czyli wakacje.

2. Wymiary

- przed
waga ok 80kg
Udo 55
biceps 38,5

- po
Waga ok. 83.5kg
Udo ok. 57 - 57.5
Biceps ok. 39.5 - 40
Pas bez zmian

3. wyniki siłowe. Przykładowe cwiczenia
a) unoszenie hantli w oparciu o kolano
- przed 4 serie na 14 kg
- po 4 serie na 17kg z ta sama ilością powt
b) przysiady:
- przed 50kg x 15, 60 x 12, 60 x 10, 70 x 8
- po70kg x 12, potem 80kg x 10, 85x 8 i 90 x 8
c) wyciskanie sztangi glowa w dol.
- przed 12 x 60, 10 x 65, 8 x 70, 8 x 75
- po 70kg x 12, 2 serie 72.5 x 10 i 77,5 x 10
d) pozniej rozpietki na ławce prostej
- przed 4 serie po 10 razy 14kg
- po 4 serie po 10 razy na 17kg
e) francuskie wyciskanie sztangi leżac
- przed 4 serie na 40kg 12,10,8,8
- 4 serie 40kg x 10, 40x 10, 45x 8 i 45x8 (2 ruchy z pomoca)
f) podciąganie na drążku.
Pod koniec cyklu moglem wykonac w każdej seri o 3- 4 powt wiecej niż na początku

Dzis niestety nie moglem dokladnie posprawdzac wynikow silowych bo nie moglem wejść na silownie :/ wiec napisałem takie wyniki jakie były na ostatnich treningach. Mam nadzieje ze jutro będę mogl isc i wszystko dokladnie sprawdzic.


zdjęcia nie wchodza :/

Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2006-07-31 22:53:25

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Cykl bardzo udany wyniki widocznie sie poprawily , sylwetka super (zasuwaj na plaze ) , test bardzo fajnie sie czytalo Zycze dalszych sukcesow
ps. ze zdjeciami cos jest nie tak mam nadzieje ze do jutra do poludnia bedzie dobrze juz...
Pzdr.

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2006-07-31 23:16:55

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213


test

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213


dziala :)

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213


.

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213


jesli dzis bede mogl na silownie sie dostac to wszystko bedzie na gorąco wyniki, zdjecia

chcialem tez podziekowac wszystkim ktorzy wybrali mnie na testera. mam nadzieje ze przeprowadzilem własciwa relacje i nie dałem d**y z tym testem


Zmieniony przez - WojtekX w dniu 2006-08-01 00:42:27

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
ładnie

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Na poczatku jak dostales zestaw mialem do Ciebie zastrzezenia ale widze teraz ze wlozyles w to troszke serca i ladnie poszlo Ci do przodu.

Moim zdnaiem test jak najbardziej na plus.

Pzdr i zycze dalszych sukcesow w budowaniu beztluszczowej masy miesniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie bcaa

Następny temat

Pytanie

WHEY premium