SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tętno w bieganiu - o co kaman??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Witam. Zaczynam przygotowania do biegania i dużo czytałem o tętnie(HRmaxy i inne dziwy), ale nie potrafię tego zrozumieć. Jeżeli tętno jest za wysokie to trzeba zwolnić?? Przepraszam, że zawracam fujarę, ale przeczytałem już z 3 artykuły, a wiedzy żadnej. Tętno to rzecz ważna, ale czy bardzo ważna w dłuższym bieganiu(5-6 km, z biegiem będzie wzrastało :) )??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 507
im wyzesze tetno tym wieksza intensywnosc.
jak biegniesz na maxa to i tetno szybko rosnie.
na takiej podstawie mozna okreslac intensywnosc. oczywiscie w maire treningow przy takiej samej predkosci tetno bedzie coraz nizsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Czyli przy dłuższym biegu, w momencie, gdy mam wysokie tętno muszę zwolnić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 356
Amanskiusz wal te tętna po prostu biegaj:) Słuchaj organizm, bieganie ma Ci sprawiać przyjemność:)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Oczywiście, że sprawia :) . Jestem sam ze samym sobą i z naturą :D .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 437
Amanskiasz, moje tętno dochodzi do 200 jak się staram osiągnąć jak najlepszy czas na bieżni, zwalniam chwilę i znów walę. Jak schodzę z bieżni to 10 minut dochodzę do siebie zazwyczaj

Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów.
W.Shakespeare

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy w Lublinie jest jakis klub z lekkoatletyka

Następny temat

trening siły biegowej + rower

WHEY premium