SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie Pytania i odpowiedzi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Jak napisal mi "dugii2" to oryginal wiec zobaczymy jakie da efekty to polaczenie napewno napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Mam pare pytanen nowych do was :D Dzis mialem robic shoota w udo nabralem 1cm deki i ampulke prolo do pompki, wymienilem igle, odpowietrzylem, odkazilem miejsce do zastrzyku i wbijam. A tu suprise :D boli jak sk***ysyn tak szczypie cos i niechce isc, nie cislem zbyt mocno bo niechcialem sobie nic uszkodzic. Zmiennilem lekko kat to samo mysle sobie zmienie miejsce dalem doslownie 6-7mm nizej to samo, a ze spieszylo mi sie na silke i bylem juz umowiony to zrezygnowalem ze szperania w necie co sie dzieje. ;p. Pomyslalem sobie Trafilem chyba na zyle, a ze wbijalem bardzo powoli i ostroznie to troche mnie to zdziwlo wiec jak juz pisalem odpuscilem sobie. Trening skonczylem o godz 21:45 wiec apteki juz zmakniete a po nocnych nie chcialo mi sie juz jezdzic wiec inkcje przelozylem na jutro. Dodam ze zaowazylem na silowni (dzis robilem nogi) ze tam gdzie sie chcialem wbic to idzie zyla :D bo mi nogi spielo i pojawily sie ciemno niebieskie sznity pod skora, akurat zyla szla tak jak zmienilem miejsce iniekcji ;p bilem w ta sama zyle w innym miejscu :D. A teraz pytanie czy jak sie wbijamy w miesien (rozluzniony oczywiscie) to stawian on opor wiekszy niz fat ze trzeba wiecej sily uzyc ?? 2. Nie wbijalem soku w miecho wiec po wyciagnieciu igly zamknalem ja tym zabezpieczniem i strzykawke schowalem do pojemnika plastikowego (nowy shaker nie uzywany, czysciutenki ) i zamknolem( dodam ze nie odpinalem igly od pompy) i czy moge jutro wbijac ten sok ??(oczywiscie zmieniam igle na nowa). Czy poprostu jestem idiota i zniszczylem ta porcje nie odpinajac tej igly ?? 3. Czytalem ze im wolniej sie wbija igle tym bardziej boli. Polecacie wbic raz a w miare szybko ? Dzieki za Odpowiedzi i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
ta 25 mm wbij w bara bo w dupe nie ma co albo w trica

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
A napisze mi ktos czy jak wymienie igle to moge bic ten sok z pompy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
smialo mozesz wbic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
ok to zaraz ide po igle. a wbijac szybko ?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
pewnie już wbiłeś ale dodam że każdy wbija inaczej jeden szybko inny wolno było o tym masę tematów, jak odkażasz spirytusem to musi trochę poszczypać

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
A wiec, WBILEM ;p kupielm igle 7 40mm skupilem sie przygotowalem wszystko itp. wbijam zdecydowanym ruchem nie szybko ale tez nie wolno weszlo jak w maslo 0 bolo 0 problemow po drodze w styluze musialem doscisnac zeby sie przebic. Wykonalem spirometrie pociagnolem tloczek nie ma krwi pojawilo sie powietrze puscilem tloczek odbilo mi elegancko powietrze zniklo zostal jeden mlutenki babelek wciskalem sok powoli w miare po 0,3-04 mm i odczekiwalem okolo 4-5 sec miedzy porcjami tu rowniez 0 bolo i problemow wyciaglem igle zdezynfekowalem na waciku byla malusienka czerwona kropeczka ( oczywiscie pomasowalem przez 30sec). i po krzyku nie bylo tak najgorzej wrecz zaje***scie. Nic nie bolala noga teraz 3h po strzale nie boli ale czuje cos tam w miesniu ;p ale to przeciez norma . "MarcinRed" do dezynfekcji uzywam takich specjalnych gaziko-wacikow nasaczonych bardzo mcono jakims specjalnym spirytusem, produkt ten jest zapakowany w takie opakowanie niebieskie jak Kondon ;p jeden taki wacik kosztuje 24gr w aptece jest przeznaczony specjalnie do odkazania skory przed iniekcja wlasnie. Pozdrawiam was i dzieki za pomoc ktora bardzo sie przydala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Siema wracam do Was z nowa porcja Pytan :D
1. Moglibyscie mi rozpisac lub podeslac jakis link do jakiegos treningu na brzuch chodzi mi o to zeby mi baniaka nie zalewalo ale rowniez nie rozbudowywalo bardziej w miesien. Poprostu zeby zostal taki jaki jest o ile to mozliwe.
2. Czy efekt retencji wody na twarzy na prolo + Deca to zlo konieczne czy mozna to jakos ominac lub chociaz zmniejszyc? Czytalem ze nolva dziala przeciw retencji wody czy to rowniez by oznaczalo ze mozna ominac Fat Face :D
3. Pierwszego strzala wbijalem 7 40mm noga bolala troche max 48h. Potem zaczolem wbijac 7 30mm noga bolala w h*j mniej i krocej ale myslalem ze to przez to ze reszta strzalow na 30mm byla samym tesciem przyszla pora na nastepny strzal deki z tesciem wbilem 30mm bolalo podobnie jak za pierwszym razem. Ale w piatek wbijalem 40mm samego tesci i noga bolala bardziej niz zwykle ale szybko przeszlo jak to zwykle bolalo. Myslicie ze to kwestia miejsca iniekcji ?(dodam ze zawsze wale w uda na przemian) czy poprostu im glebiej tym bardziej boli ? :D
4. Dzis konczy sie 12 Dzien cyklu narazie wbilem 5x Prolo i 2x Deke jutro nastepny strzal z testa bije Pon,Sr,Pt (w srode dodatkowo deka do pomki :D) Czytalem ze efekty zaczynaja sie miedzy 2/3tyg. Myslicie ze w tym tygodniu cos sie ruszy (sila,pompa,obwody) ??
5. No i ostatnie ;p Nabieram cala ampulke testa do pompy jest ok wszystko po zmienieniu igly pozbyciu sie powietrza jescze nigdy nie wbilem 1cm :d zawsze jest to gdzies 0.9. Czy to moze wplynac na cykl czy to norma ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino, nolvadex, odblok

Następny temat

Pomoc w ułożeniu cyklu z trenu i jakiegos testosteronu

WHEY premium