SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki - Stalowa Wola

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23254

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
tak, jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie kiedy mozna się zapisać na ten KB w stalowej i czy wogule jeszcze jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
teraz chwilowo nie ma (przerwa) ale w lipcu jeszcze moze treningi beda wznowione.. jak beda to napisze tutaj co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok , mam jeszcze kilka pytań odnośnie kosztów ile kosztował i ile razy w tygodniu były treningi ? Czy był jakiś podział na grupy dla początkujących i zaawansowanych ?
Słyszałem że treningi były bardzo ciężkie , czy to prawda?
Z góry dzięki ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
w roku szkolnym byly 2 treningi : wtorek i czwartek, koszt 40 zl. teraz przez wakacje treningi maja byc w plenerze zamiast na sali i koszt bedzie mniejszy troche. co do podzialu na grupy to ostatnio pod koniec roku duzop sie wylamalo nas, takze tych co dluzej cwicxza jest kilku, kilku nowych, a jesienia pewnie nastepna duza fala. treningi sa dosyc faktycznie ciezkie, ale po chwili mozna sie przyzwyczaic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 950
No to zaczynamy od września... jest ktoś wagi 90 - 95 kg ????:)

Ciesz sie z tego co masz lub przynajmniej smiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
teraz chyba nie, ale pewnie ktos przyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 179
Chea a mogłs bys mi dac jakis kontakt do Ciebie np gg
A jest jakis przedzial wiekowy czy kazdy moze przyjsc kto chce?
Chodzi mi o KB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
6016514
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Słyszałem że w Stalowej jest MMA, wie ktoś coś o tym?

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mistrzostwa Podkarpacia w wyciskaniu leżąc

Następny temat

sklepy sportowe

WHEY premium