SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuczka George'a Foremana

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1733
Tygrum, a ty mnie z kims nie pomyliles? bo ja nigdy nie pisalem ze trening kulturystyczny jest zaj**isty dla boksera. nie pisalem ze walenie w opony jest zle, ja nawet nie pisalem ze kopanie rowow, ciagniecie auta ani rabanie siekiera jest zle ale dlaczego mam udowadniac komus ze nie jestem koniem?

Cezi, trudno ci bedzie znaleźc rozmowcow ktorzy tak jak ty bedą rozkminiac i rozpisywac walki sekunda po sekundzie. W sumie kazdemu mozesz więc napisac - po ch** dyskutujesz.. ja chyle glowe przed twoja i Tygruma pasja, macie moc ktorej ja nie mam, byc moze tez nie macie pracy , zony ktora sie podsmiech**e za plecami ze nap*****lam na klawiaturze jak zawodowa sekretarka i dzieciakow ktrore wsskakuja na kolanach i chca przelaczac na bajki... a mimo to wciagnalem sie w te dyskusje o boksie. Cezi, ja pytalem tylko o miejsce Foremana na boxrecu... masz mega wiedze, naprawde, wiesz kto, kogo i jak trenowal w jakich okresach, co sobie myslal, ile trwala jego nauka itd - szacunek.. dlatego pytam, to wszystko, odpowiedz.

Byc moze pytanie o miejsce Georga nie bylo najszczesliwsze ale je ponawiam i dolącze kilka innych: piszesz ze argumentem przemawiajacym za wiedzą trenerska Moora jest jego pierwsze miejsce na boxrecu. Ktore miejsca ma tam Angelo Dundee, Nacho Bernstein, Ronnie Shields, Teddy Atlas, Fritz Sdunek, Adam Booth? ja nie znam mnostwa nazwisk, dalem kilka na poczekaniu .. powolujesz sie na Mannego Stewarda, ktore miejsce ma Manny? jednoczesnie napisz mi cos o osiagnieciach trenerskich chlopakow z pierwszej dziesiatki tej listy... skupiam sie na boxrecu? nie, skupiam sie na twoich argumentach !!


Nie odwracaj kota ogonem - nie pisz mi do czego sluży takie to a takie cwiczenie. Napisz jaki postep silowo - techniczny zrobil Foreman za pomoca zaj**istych metod Moora . Bo Holy pod okiem ch**owych metod Haneya zrobil bardzo wyraźny. Rozrosl sie, strasznie wzmocnil, nie stracil przy tym specjalnie szybkosci, mobilnosci ani wytrzymalosci tlenowej i z powodzeniem przeszedl do nienaturalnej dla siebie kategorii ciezkiej gdzie zostal prawdziwa gwiazda... . a Foreman? ja takich postepow nie widze... i stad te moja dyskusja bo na czarne mowisz biale a na biale mowisz czarne.

Foreman byl mistrzem w mocnych latach 70 i 90? no tak.. ale co do tego jestesmy przeciez zgodni - fenomen. Kogo jednak pokonal w tych super 90? statycznego Morrera ktory okladal go przez niemal cala walke? Ananasa? Coppera? Shulza? Stewarta? widzieliscie na pewno te walki, tworzycie wiec mity panowie... 90 paro kg Holy walczyl jak zoltodziub, wdawal sie z nim w wymiany i wypunktowal wysoko... wypunktowal szklany Morrison ktory byl puncherem a nie technikiem .. a jak mu poszlo z Lewisem, Bowem, Ruddockiem, Ikem, Tuckerem, Bruno,? aaaa, nie walczyl, zapomnialem... no to George niby byl mistrzem w zlotych latach 90 a tak naprawde nie walczyl z najlepszymi z tych lat... ja uwielbiam Georga i strasznie go cenie ale nie dam sobie wmowic czegos, czego po prostu nie bylo. moim zdaniem to on a nie Ali byl najlepszy w latach 70 ale w 90 nie wiem czy zalapalby sie do pierwszej dzesiatki. To co cechuje drugi etap kariery Georga to bardzo madry matchmaking i wybieranie pasujacych mu rywali. Zadnych typkow w stylu Younga czy Briggsa. ja bym chcial Georga zobaczyc chociazby z tym Tubbsem ktory bil sie z Bowe, chomuciaz kto to jest wlasciwie Tubbs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Ale człowieku zrozum...Zbaczasz z dyskusji...

Cezi, trudno ci bedzie znaleźc rozmowcow ktorzy tak jak ty bedą rozkminiac i rozpisywac walki sekunda po sekundzie.

Ja nie chcę rozmawiać...Bo ty nie jesteś dla mnie dobrym dyskutantem...Nikt nie jest,bo trzeba by było zanalizować dogłębnie walki...Nawet Tygrum nie chce/nie ma czasu(na Foremana)...

A takich czysto technicznych rzeczy nie wytłumaczysz przez internet...

Masz czas na forum,nie masz na walki.

Tematem była sztuczka Foremana.Nie jego miejsce na boxrecu...I spekulacje,co by było gdyby...Ale jeśli juz spekulujemy,to...

Piszesz o postępie siłowym Foremana i Haneyu Holyfielda...

Być moze Moore miał pomysł,ale nie było dobrego koksu...(to dla Kalifa)

Istnieje spora szansa,że gdyby Haney z Holym żyli w latach 70...To Holy nie dałby rady zrobić tego treningu Haneya w 70.Rozpadł by się...

Koks 90>70

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-01-07 22:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1733
ale ja nie kupuje twoich analiz , nie rozumiesz? , po prostu.. o czym ja mam z toba dyskutowac jak ty uzywasz takich agrumentow? piszesz ze Goerge tutaj popchnal, tam sie zaslonil a tam taaaaak przyj**al że ho ho a tutaj to juz w ogole.. i ze jest to zasluga Moora i jego tajemniczych metod ktore ty rozkminiles a glupi Roach nie potrafi.. i wmawiasz ludziom - 20 min dziennie codziennie i zaczaja temat. Taki glupi Roach cale zycie poświeca rozkminianiu metod treningowych, walk, analiz, robi to bedąc w pracy bo na tym zarabia grube pieniadze i wala do niego drzwiami i oknami tuzy zawodowego boksu a ty mowisz do kolesia po drugiej strony klawiatury - wystarczy 20 min codziennie ogladac walki Foremana i objawi ci sie prawda ktorej Roach nie rozumie... tylko k*** jaka? ze George fajnie nap*****lal, przepychal, byl bardzo silny itd? jasne ze tak, on to robil juz jako 19 latek, ledwo mu zalozyli rekawice a potem sie uczyl i zdobywal szlify, po co dorabiac do tego ta cala bajere?

Zmieniony przez - Siwy w dniu 2015-01-07 23:00:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie dziwie ci się...Sam nie kupowałem analiz Tygruma...Dopóki go nie posłuchałem...I zanalizowałem walke Witek vs Lenny...

Zrozum stary...Możesz nie kupować moich analiz dopiero gdy zanalizujesz walkę...Bo skąd mozesz wiedzieć,ze analiza jest zła bez analizy?

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-01-07 23:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1733
dobry jestes : raz mi sie dziwisz, raz sie nie dziwisz, raz skarzysz na mnie administracji, raz dajesz soga, tworzysz wiekopomne posty za ktore zebrales mega pochwaly a po dwoch latach prosisz zeby je sutylizowac bo masz nowa teorie.. niestablilny z ciebie gosc. Problem w tym ze wasza anlaiza polega na barwnym opisywaniu szarej rzeczywistosci - Vitalij skrecil glowe, zamarkowal prawy, uderzyl z lewej, cos tam cos tam... to jest analiza czy najbardziej na swiecie szczegolowy opis walki? a potem interpretacja - to musial trenowac, to bylo super, to dopracowal i cos tam.. a twoje analizy? czego? Georg uderzyl jak siekiera - konkluzja - nap*****lal 3 h dziennie siekiera. odepchnal goscia 100 kg, - konkluzja - odpychal tak auta - olsnienie - to genialny Moore - wyjasnienie - Moore to nr 1 boxreca, walczyl do 50 tki, 40 lat mu zajelo rozkminianie boksu i ja to zrozumialem.

Zmieniony przez - Siwy w dniu 2015-01-07 23:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Nom

Dziękuję w takim razie ,że "zmarnowałeś" swój czas na moje gów.niane teorie...I nadal marnujesz...



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-01-07 23:19:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1733
nie traktuje tego w ten sposob, to po prostu rozrywka, jedni siedza przed tv a inni jalowo dyskutujac przed kompem, dla mnie nie ma problemu. Poza tym zastanawia mnie fenomen takich gosci jak ty.. taki ciekawy przypadek socjopatyczny... piszesz - poswiecajac 20 minut dziennie codzinnne na rozkminaniu walk Foremana zrozumiecie cos czego trener Roach przez cala kariere zawodnicza i trenerska nie zrozumial a ludzie - woooooow, dzieki Cezi, lap sogacza ( co to w ogole ten sogacz?) , jak na to wpadles? niebezpieczny z ciebie gosc bo masz charyzme i przekonanie o wlasnej racji a to mieszanka wybuchowa. mam andzieje ze wykorzystasz ja w dobrym celu.. ale co do walk ktore analizujesz to poplynales jakbyc przyjaral cos naprawde dobrego, bez urazy :) dobra, lece do malzonki, jutro pewnie tez mzarnuje troche czasu, co mi tam, spokojnej nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
@Siwy

Tacy ludzie co rozgryzają techniki, wyciągają wnioski z 3 sekundowych fragmentów walki mają wzięcie. A to czy się z nimi zgadzasz czy nie to inna kwestia. Ludzie zajmujący się tym są świetnymi dodatkiem dla własnych analiz. Bo dzięki nim albo utwierdzasz się w swoich przekonaniach, albo ich zmieniasz. A to, że Cezi mówi żeby poprzednie jego artykuły w większości o dupę otrzeć to też plus. Oczywiście dla niego a nie dla tych co łykają jego analizy bez swoich przemyśleń. -> nie stoi w miejscu.
Rzuć okiem na analizy na youtubie, kanału Barry Robinson i Wilson Kayden. Wyświetlenia dochodzące rzędu 10 tyś. a ten temat przeczytano już 2,6 tyś razy.

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1733
Yhm, czyli Cezi ma wziecie bo wyciaga wnioski z 3 sekundowych fragmentow walki.. wnioski idace tylko w jednym kierunku,. ok, ja sie moge nie zgadzac ale... Nie dziwi cie, ze Cezi zza monitora wyciaga wnioski ktore gross amerykanskich trenerow z Freddie Roachem na czele nie rozumie mimo ze jest to ich zawod ktoremu poswiecaja swoje zycie a oni sa najbardziej cenionymi ekspertami w tej dziedzinie? oni nie poswięcaja 20 min dziennie codziennie tylko dlugie godziny na sali treningowej i praktykuja to co obejrzeli a ich praca jest WERYFIKOWANA od lat... A Cezi to czlowiek ktory 2 lata temu twierdzil ze Foreman nie mial techniki - wowczas tez mial wziecie, a dzisiaj twierdzi, ze ma technike zaj**ista - i znowu ma wziecie.. ba, nawet ta zmiana jest odbierana na plus.. a Roach jak byl glupi tak pozostal a jeszcze glupszy Pacman placi mu tysiace dolarow za przygotowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ju-jitsu to "łagodna" sztuka?

Następny temat

Sztuczki Foremana 2

WHEY premium