SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpilka vs Jennings

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20353

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Heheheh ja mam Statoil obok, ale hot dogi też mają zaj**iste. Ale pieprzę to, wytrzymam!

Ciekawe czy Szpila też się nie umie doczekać .

PS. Tak sobie teraz myślę. My tak tu piszemy i piszemy. Moderacja śpi, a jak rano wparzą tutaj to nas wyp.... na zbity pysk

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
wlasciwie niekoniecznie - zgłośmy o zmiane nazwy tematu na "szpilka vs jennings - komentarze na żywo" :D w dzale dla mma takie maja itez spamuja na kazdym ksw :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Ale chwila, chwila. My nie spamujemy tylko wymieniamy swoje poglądy na temat samej walki jak i na tematy pobieżne lecz także związane z tą dyscypliną np. pobudzenie, odżywianie itp. .

O! Leci studio

Janusz Pindera w studiu to oznacza tylko jedno... Komentował będzie Kostyra.

Zmieniony przez - Gandziamen w dniu 2014-01-26 01:33:00

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
hahah:) dokladnie, boże... jak mi sie ustabilizuje w pracy to moze od marca wroce na kick boxing ... jak ogladam walki to mi brakuje (mimo ze sam nie bralem udzialu w zawodach nigdy:D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
o a dziś tez widze ciekawa gala UFC, henderson walczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Ja tam preferuję boks. Nie dosięgnę nogami za wysoko .
UFC jakoś mnie już tak nie bawi jak kiedyś. Mogę obejrzeć, ale teraz nie śledzę jakoś na bieżąco.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
ja tez bym wolal na kicka sie zapisac, a najlepiej to na judo... ale w moim miasteczku akurat jest karate, kick i ai kido...
ale kto wie, moze jak w marcu sie ogarne to od lipca podojeżdzam 2x w tyg na jakas sekcje do rzeszowa, daleko nie mam (60km)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
U mnie jest karate, bjj, mma i krav maga, muay thai chyba też, ale boksu jak na złość nie ma ;/

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
ogólnie - jak boks jest, to najchetniej biora chłopców 12-13l... 16 lat to taki max, wiadome - nas by tez wzięli, aleeee... oooo mt tez bardzo dobrze wspomniam, kiedys pol roku trenowalem, swietny styl walki i do zmagan "sportowych" i do obrony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 206
Wczoraj też "walczył" jeden brodaty i z jednym łysym. "Walka" trwała całe 46 sekund. Miejmy nadzieję, że dzisiaj potrwa to nieco dłużej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GRAND PRIX POLSKI BJJ

Następny temat

Huck vs Arslan II Jutro

WHEY premium