SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpilka vs Jennings

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20256

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 380 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10602
3 w nocy polsat sport chyba, wstajecie? moje dziwne przeczucie mowi ze szpila dostanie baty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Jakie wstajecie, ja się nie kładę ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5147
http://www.toprank.tv/index.jsp  Panowie działa wam ten link z wazeniem??? bo u mnie co 20 sekund sie obrazek tylko zmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
Walka ma byc o 3:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994











Jutro czeka nas spory zastrzyk emocji, oby tych pozytywnych... Waga Szpilki bardzo dobra, szybkościowo powinien dominować nad Jenningsem. Amerykanin za to prezentuje sylwetkę atlety aczkolwiek wiadomo ,że wygląd nie boksuje... Atmosfera na ważeniu taka jak trzeba gorrąco !!!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4579
Jak o 3:45 jak reklamowali o 1:30 studio, więc +/- o 2:30 góra powinna sie zacząć, chyba że gala zaczyna się o 1:30... No nie wiem ;f
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14435
się jest na twitterze się wie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ktos wie jak walke moge zobaczyc za granica ? Nie mam dostepu do polsat sport (ipla nie nadaje za granice polsatu). Moze byc platna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
W sumie nie przepadam za nim, ale wygląda na to, że Wasylowi i Łapinowi udało się trochę nad nim zapanować. Mimo wszystko wierzę w niego. Na horyzoncie nie widzę żadnego innego tak perspektywicznego zawodnika wagi ciężkiej w Polsce. Z braku laku niech będzie i Szpilka .

Jak się nadmiernie nie podpali to będzie dobrze. Dawno chyba nie czekałem aż tak na jakiś pojedynek.

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6982
szpilka za 14 godzin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GRAND PRIX POLSKI BJJ

Następny temat

Huck vs Arslan II Jutro

WHEY premium