SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szpagat - sznurek

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Witam !!!

Mam problem z rozciagnieciem na szpagat sznurek ;(. Z pozostalymi 2 nie mam problemow ale z sznurkiem jest tragedia. Rozciagam sie 1/2 roku i postep jest beznadziejny. Czytalem duzo na temat rozciagania i stosowalem rozne techniki, ale ciagle jest kiepsko. Prosze pomozcie mi !!! podajcie jakis zestaw cwiczen. Moze byc najbardziej ciezki !! Zniose wszystko, bo musze szybko sie rozciagnac !!!

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez kiedys chciałem nauczyc sie szpagatu ale nie dałem razy .Pomurzcie ,moze znacie jakies treningi na szpagat piszczie do mnie [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"szpagat sznurek" ??????

Możesz to opisac bo 1 słysze hehe

Znam szpagat turecki i damski a tego to nie kminie!

KAIN
"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
to ten szpagat gdzie masz obie nogi w bok. Ten co van dam robi w kazdym filmie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
aha czyli turecki

KAIN
"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Eclipse poszukaj w archiwum, tam jest mnostwo postow na ten temat.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
A gdzie jest to archiwum ????

Desperacko poszukuje pomocy z tym rozciagnieciem !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
https://www.sfd.pl/search.asp

KAIN
"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Kliknij na samej gorze forum, dalej wyszukiwarka, wybierz zeby szukalo w temacie i wpisz szpagat.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam ksiazke Thomasa Kurz-a "Strechtching , trening rozciagania" wydana przez COS Wałcz.Mozna ja znalezc w ksiegarni internetowej, nie pamietam jakiej. Kosztowala ok 20 PLN (zamawialem 3 miesiace temu). Ksiazka jest rewelacyjna i ma duzy zestaw cwiczen rozciagania. Musze powiedziec, ze po zastosowaniu sie do zalecen autora efekty sa bardzo obiecujace. Teraz jak czytam czasami rady niektorych kolesi na forum to mam niezly ubaw z udzielanych przez nich rad. Polecam ja bardzo goraco.

OSU !

..."Musimy byc okrutni aby stac sie dobrymi, niepotrzebni sa nam ludzie malego ducha"....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moglbys sobie przypomniec linki do tej ksiegarni w necie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam klopoty z pamiecia ale wystarczylo spojrzec w www.wp.pl wpisujac auto ra no i sie znalazlo : http://www.maraton.home.pl

OSU

..."Musimy byc okrutni aby stac sie dobrymi, niepotrzebni sa nam ludzie malego ducha"....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o zmianach?

Następny temat

Zobaczcie tych klaunow

WHEY premium