SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szen / akcja 40stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2278
Poprawka żywienia po raz trzeci, może teraz będzie oki
pozdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Witaj życzę powodzenia i wytrwałości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2278
oki,
likwiduje nabiał pozostawiając tylko serek wiejski wieczorem (150g),
resztę produktów zawierających białko dokładam z mięs i ryb (coby było 110g) czy tak ?????
wyczytałam, ze sery białe najlepiej jeść jako ostatni posiłek, więc mogę go chyba tam zostawić;

Co do wytrwałości --- to DZIĘKUJE SERDECZNIE ---- bo już się boje,
ze odpadnę, ale myślę, ze przy waszym wsparciu raz na zawsze zacznę
robić porządek w moim życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2278
aisha,
mam jeszcze pytanko co do tych 2ch jaj w drugim posiłku : też likwidacja ?
pozdr. i dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6598
Szen2000


Co do wytrwałości --- to DZIĘKUJE SERDECZNIE ---- bo już się boje,
ze odpadnę, ale myślę, ze przy waszym wsparciu raz na zawsze zacznę
robić porządek w moim życiu


nic się nie bój, to boli tylko trochę

a żeby nie pisać tak jedno pod drugim używaj edycji - karteczka z ołówkiem, będziesz miała porządek we wpisach dziennikowych

"jest chęć, jest wizja, jest wiara, teraz wystarczy tylko się postarać"

http://www.sfd.pl/redukcja/poproszę_o_pomoc-t845308.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
jaja są ok i nie wliczasz ich jako nabiał i możesz spokojnie jeść więcej niż 2 ja jak nie wiem co zjeść, albo nie mam żadnego mięcha zazwyczaj wrzucam właśnie jaja. sposobów na nie jest tysiąc oczywiście nie gorsze niż 1, a najlepiej jak by Ci się udało 0 znaleźć postaraj się, żeby w każdym posiłku było pełnowartościowe źródło białka jak właśnie jaja, mięso, ryby, czy strączki.

poprzeglądaj sobie dzienniki różnych dziewczyn-tam na pewno znajdziesz wiele inspiracji i bardzo Ci to pomoże w układaniu miski. jest też temat z naszymi przepisami, do którego watro zajrzeć

Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-03-22 11:59:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2278
aisha,
czytam, zapisuje, ukladam miche, powoli wdrażam, za tydzień pewnie dojdę do perfekcji i bedę z łatwością ogarniać kuchnie i przygotowanie posiłkow
co do suplementacji - to mam coś wcinać dodatkowego ?
no i z niecierpliwością czekam na ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2278
A więc byłam z kręgosłupem u lekarza, po prześwietleniu, wszystko dobrze,
kręglarz też nic zagrażającego nie zauważył;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro tak, to bierz trening siłowy dla zielonych (link w regulaminie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powolna droga ku

Następny temat

Katma /Pytanie o ćwiczenia z dziećmi

WHEY premium