SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syfy na GW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Cześć.

Czy ktoś zna przyczynę powstawania syfow po gw? Biorę od kilku dni i dziala super. Jednak pojawily mi sie na twarzy syfki. Najgorzej, że na ręce mam syfek który przeszedł w coś ala owrzodzenie I kilka dni sie saczyl. Odstawiłam GW dzisiaj ale chętnie poznam przyczynę tego faktu. Wątroba ideał. Lipidy, morfo dobre.


Miłego dnia :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94647 Napisanych postów 364642 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669668
Przeważnie sie wywalają jak są lipidy do dupy
Chociaż ja mam dość dobre a też mi wywalają 2-3 szt i się bardzo długo utrzymują

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
To moje lipidy na Gw przed nie moge znaleźć ale miałem nieco wyższe poziomy po prostu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94647 Napisanych postów 364642 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669668
no to już tak cię wyrzuca ,organizm się w jakiś sposób oczyszcza
raczej nic na to nie poradzisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Widziałem foty jak to się goi paskudnie. I wole odstawić,a szkoda środek rewelacja. Jednak ciekawi mnie przyczyna. Bo lipidy mam mimo wszystko dobre...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 BOMBKA

Następny temat

Cykl testosteronu niski poziom testosteronu prop.

WHEY premium