SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susta Primka Wino relacja z cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4642

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
rob 2 tyg on i 2 off - tak jest najefektywniej, wlacz w momencie kiedy zdecydujesz sie na redukcje, skoncz clen razem z koncem dzialania saa, clen mozesz przeplatac w offach z jakims spalaczem jesli chcesz

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jak cel glownie sila, to nie ma co jojdac, ze tlusty. ma byc petarda i duzo miesa. jakosc jest slaba, ale nie fatalna i w pozniejszej czesci opowiesci da sie cos z tego zrobic pod katem wizualnym. radzilbym jednak zadbac o miske, zeby wiecej sie futrowac smalcem, bo bedize coraz ciezej z tego wyjsc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
nie wiem jak ty ale ja sie na primce bałkana przejechałem , wolę zainwestować w PL w HGH jechać sobie leeko 3j bez insuliny niż wydawać kasę na dobrą primkęę w tygodniu żeby był efekt kosmetyczny zauważalny potrzeba około 500mg -700mg czyli średnio pół flakonu, przez 10-12 tygodni koszta nie są dużo mniejsze niż hgh przez trzy miesiace.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 379
Moze i tak jest ale ja sie zdecydowalem tak poleciec i sie tego trzymam; co by kto nie wbijal to zawsze ktos mu cos lepszego znajdzie. Zaczalem 3 tydzien wiec nie bede kombinowal towaru mam na tyle a ewentualnie nad clenem pomysle za kilka tygodni. Puki co wbijam 400 primy na tydzien i z tego co sie dowiadywalem to przy 500 susty powinno byc ok. Cel glownie sila wiec ta primka to bonus licze, ze doda lepszej jakosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie tedy droga. jakosc bierze sie z jedzenia i pracy nad jakoscia. w tych warunkach prima nic nie da - lepiej zamien na DUZO tescia i jedziesz z towarem i trzaskasz rekordy.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
taka relacja że 1 zdjecie i autor grubas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
w mojej ocenie cyklon na suscie z twoim BFem to nieporozumienie, prime dajesz aby uwypuklic i utwardzic mieso, ktore jest pod cienka skora, ty masz mase fatu i guzik roznice zobaczysz, szkoda primki.
zrob najpierw porzadna redukcje, tzn pewnie zrobisz ja teraz wiec lec ostro z tematem na clenei i aeroby napierdzielaj.
powodzonka

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
jesli nawet tam jest 43 w lape to po redukcji do okolo 8% bf zostaloby max 36, wiec jestes patyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
J/W sam jade redu, zjechalem zaledwie kilka % z bf i z bika 2centy juz spadło. a kraty dalej niet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1223
tak z ciekawości, po chvj wam ta siła ?? na zawody sie wybierasz czy chodzi o to żeby kumpla na ławce prześcignąć ?

zamiast zbudować ładną estetyczną sylwetke to sie zapasiesz jeszcze bardziej jak świnia na tej suście i będziesz hepi że wyciskasz 10kg więcej na klate

zayebisty pomysł, żona/dziewczyna będzie na pewno zadowolona

Zmieniony przez - sqrwielban w dniu 2011-10-22 14:42:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl iniekcyjny test mix e21d - parę pytań

Następny temat

boldek aktualnie 18.10.2011

WHEY premium